~Passion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieÎnregistrareCăutareUltimele imaginiConectare

 

 The Legacy..!

In jos 
+4
Selena
Alphard
Mystyk girl
Hera
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Hera
Taichou
Taichou
Hera


Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Location : time's dimension
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status:

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 9:23 pm

Well, sper ca fiecare tine minte ce reprezinta "Vampire's Legacy". La inceput era un topic unde se putea de discutat orice, apoi datorita unor anumiti useri [nu vom arata cu degetul] topicul s-a transformat intr-o societate de vampiri care nu au griji si petrec timpul pe o plaja linga care este o terasa si hotel presupun. Chiar daca s-a inceput septembrie, vampirii isi continua orgiile si in oras [ne va lipsi terasa noastra mult indragita].
WELCOME TO VAMPIRE'S LEGACY
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMar Sept 04, 2007 8:15 am

^_^
I remember!
Well asa e eu sunt in continuare spectatorul...Acum sa vad cand sosesc vampirii...
Sa va reamintesc ca pe aici circula si perversitatea... Cool
[Trebuie sa scriu asta in revista in curand voi scoate revista voi lua bani multi Muhahahaha]
Sus In jos
Hera
Taichou
Taichou
Hera


Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Location : time's dimension
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status:

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMar Sept 04, 2007 1:13 pm

So, vad ca avem deja un reintors... WTF? unde este banda mea mult prea iubita? Aveti rusine va rog! Inteleg ca voi inca nu aveti studiile incepute, dar eu care numai ce am venit de la liceu ma simt cu picioarele ca de plumb... Cine imi da un pahar de Bloody Mary si imi pregateste o cada cu singe amestecat cu lapte? ^_^... Piciorusele mele vor fi recunoascatoare... Nobody? >.< Ok, voi face eu singura... si impreuna Light vom disfruta placerea aceasta... nerecunoscatorilor... Evil or Very Mad
Sus In jos
Mystyk girl
Agent
Agent
Mystyk girl


Numarul mesajelor : 481
Varsta : 30
Location : ~Pieces Of Dream~
Data de inscriere : 03/09/2007

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMar Sept 04, 2007 5:07 pm

lol! ce-mi vad ochii mei mult prea obositi Shocked .... Patria, our lovely, bloody Vampire's Legacy...
Sa stii ca nu esti singura care si-a inceput studiile :(
insa imi fac loc si in ciuda picioarelor de plumb (ma simt ca o prizoniera din vremurile de demult cand le legau greutati si lanturi sa nu fuga) si-ti aduc un pahar de Bloody Mary iar de cada nu-ti promit nimic, vreau si eu una Twisted Evil
Apoi, eu una vreau si un Sleep forte...ce mai vampir adormit sunt si eu...so, ce se aude cu baia mea cu lapte si miere doar (fara sange ca mi se ridica adrenalina iar eu vreau Sleep )? farao
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 9:40 am

Am ratat ocazia de a pregati eu cada aia cu lapte si sange?! Crying or Very sad Lasa ca astazi te astept cu totul pregatit. Va astept, ca vad ca vrea si My girl ;)
Sunt bine dispusa fiidca te-am visat azi-noapte, Koishii. Vorba vine "azi-noapte", eu nu visez decat daca ma trezesc dvreme si ma culc la loc. Asa...am visat-o pe Watashino Koishii bounce No pervert stuff, just a kiss on the cheek. Desole, JG, nu ai (inca) ce "senzatii tari" sa scrii la revista!
Afara ploua...sunt un vampir adormit, dar ma tin inca pe picioare si pregatesc Bloody Mary pentru fetele care se vor intoarce de la scoala, party, somn, sau ce ocupatii or mai fi avut intre timp.
Sau sa gasesc o victima pe-aici ca sa ma energizez? :idea:
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Hera
Taichou
Taichou
Hera


Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Location : time's dimension
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status:

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 2:16 pm

Well, picioarele mele de plumb s-au transformat in picioare de... care este cel mai greu metal din sistemul ala de la chimie?... Anyway mai voi descurca si fara el... imi simt picioarele ca doua balene-casalot... Geez, nu inteleg cum fetele pot umbla pe incaltamine cu toc... este imposibil pentru mine... este frumos, este cool, dar definitiv nu pentru mine... Deci dupa ce m-am plins voua dragi sisters of the bloody Legacy, va zic ca vreau sa fac un party cit de curind!!! Party in pijamale fara incaltaminte, propun sa facem party-ul in liceul meu, sa intoarcem toate tablourile scriitorilor de la etajul intii cu capul in jos, sa amestecam toate sticlutele din cabinetul de chimie, sa distrugem dinamometrele si voltmetrele din cabinetul de fizica... sa "corectam" hartile din cabinetul de istorie, si sa ardem toate cataloagele... vom avea si rug!!! Ce ziceti? Who's with me?
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 2:24 pm

Eu sunt prima inscrisa! lol! Daca n-am distrus scoli la vremea mea, macar sa ma razbun acum, sa va razbun, dragi scolari Rolling Eyes Rug din cataloage! Petarde ude! (Scutece noi ??!!!)...unde esti, Syma, draga mea??? :lol: :lol: :lol:
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 2:32 pm

*bringz za kabooooooooooooom of za petarde ude fumigege*
Alloha lome! Missed me? Rolling Eyes
^ vrei sa continui yo?
- petarde ude fumigene!
- joc de glezne!
- scutece scu-scu-scutece noi!
- minciuni!
- sifon la litru!
- otravitzi robinetele!
- udatzi petuniile!
Hmmmm... deci se fac inscrieri, huh?
oke ... pe mine ma treci ashea: Sexy Yumiko-chan Cool
*za vipa leaves za house Cool *
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 2:38 pm

=)))))))))))))))))
Za vipa leaves za house and jumps into my arms!!! Ok, My Sexy Yumiko-chan, hai sa distrugem!
Koishii, ai adus cataloagele? da-le incoace! Stii doar ca ador focul Twisted Evil
Cine aduce victimele, ca vreau si sange!!!
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Hera
Taichou
Taichou
Hera


Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Location : time's dimension
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status:

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 2:40 pm

Heh... asa vampirilor! Noaptea aceasta facem taraboi la scoala... si haideti sa bombardam la sfirsit si intrarea pentru ca sa nu putem intra noi - elevii, miine in liceu!!! Twisted Evil Va vom fi cu totii recunoscatori... Pregatesc deja pijamaua mea si pe Teddy [in el am ascuns grenadele si praful de pusca, plus o sticluta din favoritul meu Bloody Mary Cool ]. Mi-am luat si periuta de dinti, inainte de taraboi, vom face un eat-party! Toate mincarurile oamenilor ce le dauneaza, pentru noi - vampirii trebuie sa aiba efect pozitiv Twisted Evil WE ROCK PEOPLE!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 2:53 pm

Oh dah haideti mai cu...
Adica!!
Hai ca am nevoie de bani adica pardon articole...stiti cred ca suna frumos
*Scutec vs. Chilotel*
Asta e
Oh dah money money money com to me money money Pff ce revista

Continuati ca continuati bine >Smile
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 3:01 pm

*za sexy Yumiko-chan jumps into ^^^ arms*
is so ... warm ... and fuzzy ^.^
^^^ wants blood? then drink mine Cool
me bringz za petarde ude fumigene pt atacul de diseara ^^
shi dulciuri la greu + compot de vishine [cu ceva tarie in el da' shhhh ;)]
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Cagalli
Beginner
Beginner
Cagalli


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 34
Location : Orb empire^_^
Data de inscriere : 02/09/2007

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 3:03 pm

aaaaaaaaaaaaaaaa.......eeeeeeeeeeeeeeeeeee....ooooooooooooooooooo...uuuuuuuuuuuuuuuuu....[ă ţşi î] n'avem k n'am tastatura pe romanian mode so...
acum k am terminat cu enumerarea con...vocalelor^_^ sa trecem la treburi mai sanatoase...serioase^_^
...deci dak mai pomenitzi mult d chilotzei o iau razna...adik...vreau shi eu sa fur chilotzeii baietzilor:((....dar nu oricarui baiat ci lu Tsubasa senpai...shi shi...lu' Athrun...shi shi...lu Gylgamesh...shi shi lu Ren...shi shi
...intrerupem aceasta enumerare deoarece pana se va termina...vom imbatrani, vom muri...lumea se va sfarshi...AMIN!
...deci....am o febra musculara la stomac d la atata ras...am citit zilele trecute o manga cu o vampiroaik(d fapt era demon...sucumb^_^)...whatever!...shi cum spuneam....ea se hranea cu energia tipilor pe kre le'o fura printr'un kiss...sau inducandu'le vise erotice...muhahaha....manga e penala atat d mult pe kt penal inseamna shi eu am o dilema...cum sa fac sa'mi treak febra musculara?....sa rad mai mult?...sau sa plang...hmm..ashtept nishte sfaturi...nu ma lasatzi...va rog...e crucial...va datzi seama c durere mi se provoak atunci knd rad...doar ptr k am sarit calul shi am ras prea mult...ar trebui sa mi se impuna o regula d ras...doar cateva minute pe zi...dar c naiba?...eu rad non'stop :face:

P.S:itzi pregatesc eu cada Dani senpai^_^
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 3:24 pm

atunci hai k dau o raita pe la tine mina ... nu te las yo sa mori de ras ... singura =))
sa vezi knd o veni Yumiko chan shi o intra in actziune cu fan ficul ala pe care il citim acum amandoua pe mess, de crapam amandoua de ras [nu k acum nu am leshina de ras, dar ...]
Shi un cadou de la mine: una bucata borcan cu compot de vishine [dar il deschid yo k u eshti prea fortzoasa =))]
Shi pe urma teroarea: incepe operatziunea SALIVARE NON-STOP: poze cu baietzi sexy din anime'uri [primii: Zero & Kaname :>] Cool
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Cagalli
Beginner
Beginner
Cagalli


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 34
Location : Orb empire^_^
Data de inscriere : 02/09/2007

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 3:57 pm

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

imi convine :face: :face: :face: :face:
....sa vezi inundatzii nene lol!
btw in postul anterior am uitat vocala "i"...ntz ntz...cum am putut face asha ceva?
compot d vishine*drools*...da e bine sa'l desfaci u...cu mine ajunge in raiul borcanelor sigur^_^
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 4:22 pm

Shocked Ce e aici, fetelor?? Syma-chan + Minako-chan = crima prin ras lol!

*itzi pregatesc eu cada Dani senpai*
Domo arigato...dar ce aveti toate cu "senpai"? Rolling Eyes Dani si gata!
Voi ati inceput sa beti compotul (care daca avea alcool in el era visinata curata) si ati uitat ca trebuie sa aruncam in aer intrarea liceului? =)))))))))) bom
Dati-mi si mie compot. Cool
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Lunnariz
Professional
Professional
Lunnariz


Numarul mesajelor : 623
Location : Underworld
Data de inscriere : 02/09/2007

Passioned
Status: Dangerous Seductress

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 5:38 pm

Cagalli a scris:

...deci dak mai pomenitzi mult d chilotzei o iau razna...adik...vreau shi eu sa fur chilotzeii baietzilor:((....dar nu oricarui baiat ci lu Tsubasa senpai...shi shi...lu' Athrun...shi shi...lu Gylgamesh...shi shi lu Ren...shi shi
Athrun Zala in varianta feminina isi face intrarea...
OMfG si eu care credeam k eram singura disperata dupa baieti si mai ales dezbracarea lor =))))))) athrun si gylgamesh sunt niste bucati hot hot....(mai ales athrun-san knd face baie =)))))))))
ouff fetelor lasati compotul si puneti-va pe bautura adevarata...sa va servesc cu un whiskey, sau un lichior sau cu ceva mai obisnuit k berea germana ❤ ?
vreti sa aruncati in aer intarea liceului? affraid va ajut cu cea mai mare placere... sa va aduc explozibil plastic? Rolling Eyes
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 6:31 pm

Haouleu
Compot
Asta e un nou Titlu
Continuati va rog
Eu tastez voi inventati numai bine

V.I.P scrie pe voi
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 6:47 pm

Ahhhh, JG, esti o vicleana Razz Te pricepi de minune la glume si chestii zapacite, dar preferi sa stai intr-un colt si sa te uiti la noi cum defilam pe scena (acestui forum si topic liber). Si mai si iei notite pt revista (sau site?).

Am promis odata nebunie si pasiune...maine, daca voi fi si va fi Koishii aici, veti vedea cum stiu eu sa fiu vampir Cool si...ma rog, vedeti voi.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 6:49 pm

Well ... dc vretzi pregatesc un complot ... hopa! compot special pentru voi ^^ il amestec cu : coniac, gin shi tzuica :>
well ... ma intorc pe mess la Mina sa aflu dc intr'adevar Harry Potter shi Voldemort sunt ... cuum credem noi doua shi ca Voldemort face chestii ... pe "shestache" ^^
Ah ... am gasit un nume pt asociatzia noastra: P.I.M.P.: Pervers, Imoral, Mortal shi Public Cool


Ultima editare efectuata de catre in Joi Sept 06, 2007 9:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Cagalli
Beginner
Beginner
Cagalli


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 34
Location : Orb empire^_^
Data de inscriere : 02/09/2007

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 7:08 pm

ahahahah
great imoto-chan...se potriveshte divin^_^

ma bucur SessIlussion k shi u ai hobby(sa nu spunem obsesie :face: ) cu dezracatul....daaaaaaaaaaaaaaaa Athrun e asha d uber ultra super sexos la dush...li s'a facut mila producatorilor d noi shi ne'a dat o asha imagine.....c l'ash freca pe spate...erm....I should stop that in here....'cuz everybody will freaken out because of me :cyclops:

ah....imi place cum suna Dani senpai...deshi eu itzi spuneam just Dani...but I will think of a proper nickname for u...a nickname in my style Cool

....eu sunt prima la demolat...imi iau Gundam'ul meu Akatsuki shi daram ce shcoala vretzi voi...muhahah...prima este liceul meu...la naiba....sunt in ultimul an...vine bacul imi ia capul...shalallala affraid
Sus In jos
Hera
Taichou
Taichou
Hera


Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Location : time's dimension
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status:

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 7:15 pm

Yumiko-chan, [can I call you like that? ^_^] I don't think that we are public, when smb. says "public" I'm thinking of some kind of "trying to get attention"... isn't it better to be Pervert, Immoral, Mortal and Powerful Twisted Evil ... there's one more translation of a well known word - B.I.T.C.H.! ~ Beautiful, Intelligent, Talented, Charming, Heavenly Twisted Evil [We're Heavenly Demonic]
Tomorrow Koishii... have a good sleep, and I'll try to come in your dreams and do some stuff there, if you were disappointed cause I gave you only a kiss on the chick, I can do soooooooooooo much more Twisted Evil and... one more thing... scratch can somebody tell me what does this emote icon reminds him/her - bounce cause in my head come only pervert thoughts Twisted Evil

Edit: Prima scoala e a mea Minako! Twisted Evil Eu am fost cu ideea baterii de joc a propriului meu liceu! Tot ce trebuie sa iei este pijamaua [e un party in pijama] si toate prostiile ce-ti vin in cap [eu il iau pe ursuletul meu Teddy, care este plin cu grenade si praf de pusca... plus sticluta de Bloody Mary... dar aia e personal *grin*]


Ultima editare efectuata de catre in Mier Sept 05, 2007 7:17 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 7:17 pm

Oki, oki ... o sa dam una bucata petarda uda fumigena sau bomba uscata liceului ... tau shi pe urma fugutza la al meu sa facem masacru Twisted Evil
And then ... my girls ahem ... I mean PIMPs let's rule the world pirat ... and make the people our slaves ... 'cuz vampires deserves the best of the best Cool And then ... BLOOD dear PIMPs ... BLOOD!!! *does the bwahahaha thing from Bleach* afro
edit: desigur ^ potzi sa'mi zici Yumiko [k doar asha ma "cheama" :>] shi da .. mai bine Powerful Twisted Evil ... dar B.I.T.C.H. ... o sa ne spunem bitchies? =))))

Now let's get pimped or bitched! [=))))))))))))))))))]
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Hera
Taichou
Taichou
Hera


Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Location : time's dimension
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status:

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 7:31 pm

Chestia cu B.I.T.C.H. era doar un exemplu de traducere gen cum ai facut tu cu P.I.M.P. ... mi-a placut si de-aia vi l-am aratat... I don't think we're bitches... cause I am a loyal vampire... even if I suck blood from many people, I drink only fine blood, I don't wanna have inside me a dirty, intoxicated blood Evil or Very Mad
Now [P.I.M.P. it's from 50 Cent... geez I hate him! You can get P.I.M.P.-ed but I'll be just Heavenly Demonic Twisted Evil in my sexy purple pajama with a mess in my hair and with red eyes Twisted Evil Yeah! Yeah! Yeah! HELL YEAAAAH!!!
*caugh* now Nana-chan got too vampire *blush*
I throw the first grenade!!!! Yaaaay! It hit headmasters office!!!
Sus In jos
Cagalli
Beginner
Beginner
Cagalli


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 34
Location : Orb empire^_^
Data de inscriere : 02/09/2007

The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 7:32 pm

=))))))))))))))))))))

eu numai la un singur lucru ma gandesc cand aud vampiri shi acela este.....
ZEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
mama.....sa fiu vampir*dreaming* shi sa arat k Rima(imoto chan shtie...shi cine a mai citit Vampire Knight)...aolo nene...sa invatz in the night class.....pai numai invatzat nu s'ar numi....adik da...i'ash invatza Kamasutra...and all that kinky stuff from my head...Senri, Aidou, Akatsuki,Ichijou, Kaname senpai....shi in special Zerooooooooo shi Ichiru of course....mama mia ce'ar ieshi...nici nu pot sa ma exprim acum...

k...Kikyo-sama(I dunno....just come out from my head)...yours first...I'll bring Akatsuki and I'll smash that building.....I'll make her dust...
but the idea with pijamas, alcohol and I'll bring my bunny pe numele lui Banik(don't ask...I'm not fan Stefan Banica not senior neither Junior Evil or Very Mad ) and I'll do the first thing that pops up in my mind...k...the second*blushing*...my bunny has a bazooka in his mouth(again....don't ask><)...so let's have fun my bitches vampires(omg...cum suna=))))

let's do it, imoto-chan ....
Sus In jos
Continut sponsorizat





The Legacy..! Empty
MesajSubiect: Re: The Legacy..!   The Legacy..! Icon_minitime

Sus In jos
 
The Legacy..!
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Passion~ :: Diverse :: Discutii generale-
Mergi direct la: