~Passion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieÎnregistrareCăutareUltimele imaginiConectare

 

 Give the user above you a way to die.

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 1:18 pm

Stiu ca titlul suna serios, dar nu e nici pe departe asa, pe scurt este un game unde trebuie sa-i dai userului de mai sus o moarte stupida si funny.

ex, a murit ca l-a imbratisat ursul LOL ziceam si eu.

go go go!!


Ultima editare efectuata de catre in Mier Sept 19, 2007 5:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 3:31 pm

I like it!Cool
Tina18


A murit pe masa de operatii in timp ce se opera pt. a se transforma in baiat o____________________________________________________O
[scapata de la socola iertati-ma!]
Sus In jos
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 6:21 pm

bwhahahah lol a fost una buna.

JG
a murit pentru ca in timp ce se uita dupa un tip super a cazut intr-o canalizare si s-a inecat.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeLun Sept 17, 2007 5:20 pm

Tina

Rolling Eyes a murit ... intamplarea ? se arunca de pe o cladire dar un vultur nesimtzit a luat-o pe sus s-a lovit de un avion care tocmai ateriza un soricel a impins-o si a picat pe o masina in trecere care transporta saltele (ce noroc) din nefericire la o curba a picat in intr-un mare lac din pacate adanc ehh macar catelusul care iti facea cu mana ( cin stie ce i-ai facut de se bucura ) a avut aceeiasi soarta
ehh poate am exagerat cu povestioara fantastica (prea multa imaginatie)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeLun Sept 17, 2007 6:40 pm

Oo ce povestioara

Reira a murit din cauza unui cumplit accident cu pejosul...Un nene infantil si toate alea Ia preluat cerebelul care avea acumulat in el foarte mult venin*blood_girl*...Dupa care nene explodeaza insa inainte sa ii ia cerebelul a pus o bomba pe Reira astfel cand aceasta a facut primul pas sangele corpului ei a improscat multimea din jur..cei ce au fost atinsi au decedat pe loc!!!

J.G IS RUNNING
Screaming AAAAAAAAAAA
AAAA
Sus In jos
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMier Sept 19, 2007 5:42 pm

just girl a murit in timp ce se ducea la baie, nu se mai putea tine asa ca a fugit, dar ea nu stia ca gresia de pe hol a fost numai ce stearsa cu mopul si a alunecat, a cazut si s-a lovit cu capul de masuta de pe hol, facat comotie cerebrala si murind.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeDum Sept 30, 2007 3:30 pm

Tina a murit cand se INFRUPTA! din acel chec Suspect Suspect Suspect atat de gustos si de yami yami...In timp ce infuleca...De sus ia aterizat un caiet aruncat de un vecin..care intre timp a ajuns si el in coma la spital prin urmare Tina a fost ingropata cu vecinul chipes de deasupra :o
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeVin Oct 05, 2007 8:13 pm

Just girl a murit cauza accidentului.....hmm....un coleg de-al meu pinguin a impins-o ...aceasta a cazut ....o godzilla s-a napustit asupra ei dupa care a fost bantuita 3 zile de o nesuferita care a murit si ea in timp ce casca ochii dupa un blond ....dar se pare ca sis a mea pusese ochii prima ....imediat dupa a murit in chinuri (asculta manele ) nu a rezistat 3 secunde . :( cum sa rezisti la asa o asemenea cruzime in lumea muzicala
Sus In jos
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMar Oct 09, 2007 6:06 pm

Reira a murit in timp ce ducea gunoiul, nu, nu din cauza duhorii ci din cauza unui caine care i.a aparut fulgerator in fata provocandu.i un atac de cord, ce pacat era tanara.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeVin Oct 12, 2007 11:31 pm

Tina a murit in timpul unei excursii la laboratorul Universitatii de Medicina in timp ce efectua un tur cu restul colegilor pentru a vede cum se fabrica diferite seruri. Un coleg mai pus pe sotii a incercat sa faca o gluma si a luat o eprubeta din frigiderul laboratorului, eprubeta pe care a turnat-o in paharul celei mai nesuferite colege din grupa. Intamplarea face ca acea colega a incercat astzi sa fie putin mai amabila si i-a oferit paharul ei Tinei care afirmase cateva minute mai devreme ca "moare de sete". Cum eprubeta continea un virus mortal ce tocmai urma sa fie studiat pentru a putea fi creat un vaccin pe Tina a omorat-o literalmente setea... si colega antipatica.
Morala: nu beti cadouri din partea colegilor nesuferiti... nu stiti ce va poate astepta. 👅
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMier Noi 07, 2007 8:33 am

Ayumi a murit in timp ce incerca din rasputeri sa inteleaga ce facea un om care vorbea cu un stalp ba chiar il mangaia,si-l invita la o cina romantica...in acelasi timp doi banditi mascaras adica cu masca*sau era fata masca inca nu am reusit sa descifrez* o vor lua pe ayumi pe sus si o vor arunca la 30 de metri distanta din fericire aceasta nu va suferi rani grave doar va fi dusa la morga
FINN
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeLun Feb 04, 2008 3:34 pm

Just Girl a murit in timp ce savura un suc de portocale.....s-a inecat...a fost dusa la spital ....s-a facut bine....avea un doctor tare chipes pe care il simpatiza....dar soarta a fost cruda iar colega ei de ''camera'' murind pe masa de operatie s-a hotarat sa o bantuie (uite ce face gelozia din oameni).....aceasta fiind fana TH si RBD (saraca just girl nu a rezistat nici o clipa in fatza nebunei :()
Sus In jos
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 5:00 pm

Reira..a murit...
A facut atac de cord cand a intrat peste tatal sau in baie..saracul om era in costumul lui Adam.
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 5:06 pm

Tina a murit in celebrul halat (stim noi care)...facea poze sexy in baie si a alunecat pe gresie...s-a lovit cu capul de cada si...
Am ajuns prea tarziu si n-am putut s-o resuscitez, desi m-am straduit :(
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 5:10 pm

^ imi imaginez...da vezi ca are waifu....eternal..

Eternal a murit in timp ce se uita pe geam..vorbea cu stelele care duceau raspuns la captul celalalt al geamnului...si anume la donsoara X se cunoaste ea......intre timp o stea mare mare mare..dar in acelasi timp mica micaa micaa....a decis sa ii faca ochi dulci lui eternal....dar de unde ca vb cu gardu -_-".....dupa cateva clipe luungi..si totodata scurte scurte....Steaua s-a transfmormat intr-un baiat care nu era baiat..dar era.....si s-a dus la ea si a sarutat-o pasional..Eternal s-a uitat la el a luat katana..si i-a facut frizura...ba chiar ia facut inima in forma de "E" ca la zorro ^^...sa revenim.....Insa..in acel timp stelele se razbunau au atacat-o pe eternal...cu ajutorul katanei i-a invins..dar..stai....ca Ooooo Nuuu nuuu aaa....Bang....un meteorit a cazut drept in inima lui dracusor micut si pervers T_T. *se da coliva la inmormantare?!*
Sus In jos
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 5:16 pm

^=)))) bwhahaahahaha
Danutza, a murit in timp ce alerga sa o imbratiseze pe Koishii, era zapada pe jos si ea nu a vazut respectiva canalizare fara capac si boof...atat s-a auzit si gata..


Edit: my waifu a murit in timp ce noi redecoram camera doar pentru ca-i place mirosul de var proaspat(vezi ce faci waifu tau pt tine XDD) si cum eu eram pe scara si varuiam tavanul, i-am cerut var alb si ea a venit in fuga sa mi-l dea si a intrat in scara.....boom!! am cazut peste ea cu tot cu scara, am dus-o la spital dar ambulanta in care eram a facut pana si asa a murit din cauza hemoragiei.

Waifu, nu ma mai casatoresc niciodata ;-;
Sus In jos
Kady
FukuTaichou
FukuTaichou
avatar


Numarul mesajelor : 1176
Location : Yumiko's arms
Data de inscriere : 02/09/2007

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 8:33 am

Tina a murit in timp ce o violam! Placere de moarte, ne? *blush*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 12:42 pm

Kady a murit de ras in timp ce-si amintea de pasari. XD

*Kady stie.*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 11:19 am

Mekare a murit inecandu-se cu suc de portocale ....dupa ce just girl a spus o glumitza (do not laugh when ur drinking ) in plus ....e o mare diferenta intre sucul de portocale si cel de piersici T_T era si alergica la cel de portocale (chimicalele astea ......)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeLun Mar 17, 2008 9:37 pm

oFF: Alergica la chimicale: da, insa doar pentru ca vreau, insa in realitate nu. XD XD XD


Reira a murit in timp ce mirosea trandafirii rosii pe care i-a primit. In realitate nu erau trandafiri, ci plante mancatoare de nasuri de om. Insa florile nu i-au mancat doar nasul, ci si gura. Si nu a putut sa mai respire.
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 11:24 am

A-san a murit cand a deschis coletul primit de la Kady-chan...continea antrax Shocked dar nu Kady e vinovata, cred ca vreun serviciu secret a intervenit Smile
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Kady
FukuTaichou
FukuTaichou
avatar


Numarul mesajelor : 1176
Location : Yumiko's arms
Data de inscriere : 02/09/2007

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 3:51 pm

^ rolling on the floor
Dany a murit de nervi in timp ce pregatea in PS un cadou pt Nadia la care lucrase toata ziua...si chiar in momentul salvarii imaginii s-a luat curentul pissed off


Edit: Strenght Rose...omg i would luv that...thx kiss


Ultima editare efectuata de catre Kady in Sam Mar 29, 2008 11:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Strength Rose
Beginner
Beginner
Strength Rose


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 02/02/2008

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 6:40 pm

Kady a murit in timp ce-si usca parul dupa baitza; Syma a iesit din dulap si a speriat-o whistle
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeJoi Apr 03, 2008 10:58 am

Strength Rose a murit dupa ce a primit un cadou de la un anume domn X. In pachet se afla un catelush adorabil ,care a sarit vrand sa o mushte pe Strength Rose (sau sa o miroasa, depinde) . A fost o cursa incredibila , Strength Rose ne-a aratat si noua cat de repede poate alerga (O.o incredibil,ar trebui sa te duci la maraton).Dar ea nu a murit din cauza catelului.Nu. A murit deoarece in timp ce alerga , un stalp s-a nimerit sa se aseze in drum iar saraca Rose nu a fost mai tare ca piatra.
Sus In jos
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitimeVin Apr 11, 2008 10:12 am

Reira san a murit. ;-;
Datorita unui moment de neatentie a cazut ntr-o canalizare, dar era teafara si nevatamata, toate bune si frumoase, lovitura fatala a venit imediat, Miroul a fost insuportabil si incercand sa-l mascheze cu maneca s-a sufocat. Poor thing ;-;
Sus In jos
Continut sponsorizat





Give the user above you a way to die. Empty
MesajSubiect: Re: Give the user above you a way to die.   Give the user above you a way to die. Icon_minitime

Sus In jos
 
Give the user above you a way to die.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Passion~ :: Diverse :: Forum games-
Mergi direct la: