~Passion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieÎnregistrareCăutareUltimele imaginiConectare

 

 Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!

In jos 
+2
Selena
Alphard
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 2:28 pm

Aceasta este o simpla denumire..mai pe larg ar suna "CARACTERIZAREA USERULUI"
Astfel in acest topic ne spunem parerea despre cel din fata noastra...si rog sa depaseasca 3 randuri..insa sa nu continua numa
1. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [amuzant..dar totusi]
2.Lol lol lol lol lol
3.Aceleasi 100000 de cuvinte intr-o singura fraza

Mai pe scurt...va rog sa va argumentati fiecare aspect cand il caracterizati pe cel precedent

Multumesc Anticipat
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 4:26 pm

Me me me! ^_^
Just Girl
Pe forumul Tinei te'am mai caracterizat odata,dar daca este nevoie o fac din nou.Esti un user serios,cateodata funny,inteligenta,cu niste cunostiinte despre anumite programe care ma las masca.In rest un user de treaba,draguta,te intelegi cu toata lumea (mai pe scurt sociabila). Smile
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeJoi Sept 06, 2007 9:14 am

DDA

Damn...... desi te am in lista nu am ocazia sa vorbesc cu tine prea des ....din cate am vb mi-am dat seama ca esti o persoana de treaba
postezi destul de mult pe la forum games si esti apreciata de ceilalti useri
(whooaaa acuma am dat de veste mare ne cheama la fel .....dragutz...)
btw La multi ani !!!! (stiu ca e pe 10 da imi place sa fac urarile mai din timp)
Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeJoi Sept 06, 2007 9:23 am

Mirunaaa > : D <.Mersi mersi ; )) :> Te'am vazut > : ) si cum sa nu te caracterizez yo pe tine [ -(.Care mi'o ia inainte il ucid Twisted Evil.

Miruna

Un user foarte de treaba,foarte sociabil,foarte draguta ; )),ce mai atatea calitati?(Ma apuca 2012 la pc -_-') Cred ca esti activa pe forum si esti si tu apreciata de ceilalti useri.Ase Mirunica draga sa nu mai zic ca esti buna la suflet?Nu mai zic.Sa nu mai zic ca o urasti pe Banica =)),nu mai zic.Anyway ti'am facut caracterizarea pe scurt. ; )) *hugs*
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeSam Sept 08, 2007 6:30 pm

DDA, nepoata mea draga!
O "cunosc" de prea putin timp. Am auzit ca e "o nebuna si jumatate", desigur, in acel sens de plina de viata, deschisa, foarte vesela, spontana si zapacita Smile Si m-a omorat cu rasul intr-o seara pe mess, deci m-a convins ca zvonurile sunt adevarate. Sunt convinsa ca in spatele acestei veselii molipsitoare si mortale se ascunde o inima calda. Nu ma ucide ca te dau de gol Razz
Mi-a atras atentia prin faptul ca se declara fan KNM...n-am gasit prea multi fani KNM si m-am bucurat. Iar dupa prima convorbire m-a dat gata ;) Sweet crazy girl.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeSam Sept 08, 2007 8:36 pm

Eternal

Pai inca din primele randuri voi spune ceea ce este deja si evident dar fie nu e rau sa mai spui odata sa se auda in lumea larga E Administratorul Acestui forum si pot spune ca face o treaba bunicica avand in vedere ca e prima ei tentativa ma rog a fost tentativa...primul ei act de eroism In crearea acestui forum Bravo!
Acum sa luam partile ei pe rand...am purtat cateva conversatii cu ea de asemenea latura ei de maniaca a transferurilor si-a arata fata => S-a dovedit e o maniaca a transferurilor pe mess *SCREAAM!!!!*[creez atmosfera]
Pe langa asta am putut desprinde ca este o fire destul cu capul pe umeri..Desteapta...viata e abia la inceput ce mai E o persoana de gasca cu care te poti intelege Dovedit Psihic si ...Clinic


A si sa nu uitam perversitatea e la ordinea zilei
Cam atat am putut spune
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeSam Sept 08, 2007 8:46 pm

dany chan, capitana mea Cool
well yo o shtiu de mult timp .. de pe vremea knd eram user al unui forum care a suferit nishte schimbari ... [il shtitzi voi 👅 ] shi mi s'a parut o persoana rezervata, ushor rece ... era una dintre marile "personalitatzi" de pe acel forum [adik avea o anumita vechime, nr de posturi + karma care ii ofereau acest "titlu"]. O mai shtiam shi de pe conferintze [tot la fel: rezervata, ushor rece]. Dar dupa ce Anka a rugat'o sa'mi dea add in lista k sa'mi zica ceva din partea ei, totul s'a schimbat. Deci este o persoana minunata: calma, matura [dar uneori zici k are 10 ani ^.^ e atat de scoompa atunci ❤ ], iubitoare, shtie sa'tzi ridice moralul, este amuzanta shi atunci knd este suparata [nu o sa uit niciodata faza cu "click'uri, butoane" =))))))))], responsabila, descurcareatza, shtie de gluma, ma suporta in momentele mele ultra-vesele ... ar fi multe sa mai spun dar cred k mi'ar lua o saptamana shi ceva ca sa spun ce persoana minunata este ^^.

edit: ahh cat urasc ca aici nu este optziunea care te atentzioneaza knd posteaza cineva inaintea ta Mad

J.G.
Well ... cred k o sa ma repet ... Embarassed
O fire glumeatza, uneori ironica, misterioasa, te ajuta cand shi cum poate, itzi ridica moralul cand ai nevoie, o maestra a ps'ului [sau a programelor de edtare a imaginilor : ))], o persoana care tzine la prietenele ei.
shtiu k acest "file is a stub" so, I'll be back Cool
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 8:34 am

Am prins'o pe Pangethy ^_^.Intrasi in mainile mele > : ) he he he Twisted Evil Now *ahem*,*ahehem*,*aheeeeeeem*,*se ineaca* >: ) :

Pangethy
Ti'a mai dat grade Eternal?(tusha) ; )) : D.Habar n'am daca e asa,dar cred ca imi esti vara ; )) ^_^.Daca am gresit,imi cer scuze si te rog sa ma corectezi ^_^.Esti de treaba,funny,uneori perversa?O_o Hm...bwuahaha Twisted Evil O persoana minunata cu care te intelegi bine,...bey numai calitati aveti toti 👅 : D.I like ya avatar and sig ^_^.Cred ca si tu te pricepi in PS ; )) avand in vedere semnaturile si avatarurile (ai mai avut si inainte,no?:> [daca tu le'ai facut Very Happy ]).
Sus In jos
Alexia
Junior
Junior
Alexia


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 02/09/2007

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 12:55 pm

Aly-chan ^___^
Fiica mea draga :>
O fata foarte sweet si glumeata cu care e imposibil sa nu te intelegi bine...E de treaba cu persoanele la care tine,dar si un adevarat vulcan in momentele in care cineva o enerveaza > : )
Altceva ce sa mai spun?E o criminala fara limite si scrupule...te omoara cu rasul...mai ales daca o prinzi in dispozitii bune ^____^
Restul pe data viitoare ; ))
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 4:17 pm

Anka-nee chan >: D<
Well shi aici este mult de povestit :lol:
O shtiu pe don'shoara depe vremea knd avea nickul Ice Queen shi de la primul post [vazut & citit de mine] mi s'a parut o persoana de treaba. Am facut atunci cunoshtintza dar am inceput sa vorbim ca lumea dupa 2 sau 3 luni... atunci am putut sa'mi dau seama ce prietena buna imi faceam ^^ Este sociabila, matura, calma [desigur, pana la un anumit punct], uneori ironica, rece shi sarcastica. Ca de obicei ar mai fi multe de zis demo ... misterul unde ar mai fi, ne? ^^
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Lunnariz
Professional
Professional
Lunnariz


Numarul mesajelor : 623
Location : Underworld
Data de inscriere : 02/09/2007

Passioned
Status: Dangerous Seductress

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 4:29 pm

Pangethy

Capitana in haine de locotent hein? ;) Well let me see...una dintre persoanele pe care le indragesc cu adevarat si in sensul bun al cuvantului...sociabila, dragutza, foarte de treaba si mai ales glumeata(am ras de nu am mai putut cand ti-am citit statusurile cu qouturi din Bleach =))))))), esti o mare nebunatica si perversa dar nu cred k ma intreci pe mine, mai ales in crazyness =)))))
iti admir abilitatea de a jongla cu photoshopul...esti talentata nu gluma spre deosebire de mine =)) intotdeauna mi-au placut avi-urile si sig-urile tale....
I give you a big hug and see ya around! Cool
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 4:33 pm

God, fa sa nu mi-o ia cineva inainte!
Am prins-o pe Pangethy, Syma-chan, Yumiko-chan, Kaichou sub acoperire, draga mea Soi Fong *Shinigami captain of the 2nd Division, commander of the special forces* !
Cand eram pe un forum de trista amintire recunosc, ma uitam numai dupa fani Kikyo declarati si nu pot spune ca am observat-o pe Syma-chan prea bine. Istoria a inceput cu un add fortat de imprejurari. A continuat cu conferinte nebune in trei (noi doua + Kady-chan) si discutii pe mess. Rezulta uimire! Nu-mi vine sa cred ca exista o persoana ca Syma pe lumea asta. Vesela, crazy, dar mereu gata sa ajute. Mereu dedicata altora. Daca va spun ca aproape o concureaza pe Minako la crima prin ras, trebuie sa ma credeti. Ma uimeste prin bunavointa, iertare, generozitate. M-a ajutat sa-mi recapat buna dispozitie chiar daca ea se simtea rau. Ma termina cu perv stuff si eu pe ea la fel. Stie de gluma si este maestra in PS chiar daca nu suporta sa i se faca complimente. OMG, este o perfectionista, mereu gaseste loc de mai bine , chiar daca face niste lucruri minunate. Si este singura persoana care a reusit sa ma convinga sa ma uit la Bleach (a se retine ca imi vorbisera inainte de acest anime persoane dragi si foarte dragi, dar n-au avut succes). A stiut ea cu ce sa ma atraga ;)
Yumiko-chan, crazy girl stie sa ierte si stie totusi sa nu uite. Am avut o dovada de intelegere si totusi de replica usor acida (nu la adresa mea) care m-a facut s-o indragesc mult; asta fiindca daca iarta si intelege nu inseamna ca va tolera la nesfarsit si-mi plac scorpionii usor acizi.
O_o, as scrie un roman daca as avea timp. Syma-san este pur si simplu uimitoare prin generozitate si deschidere a inimii spre ceilalti.

Edit: God, ai fost crud cu mine, dar nu chiar asa de crud.
SessIllusion, care oricate nickuri si-ar schimba in viata Razz tot SessIllusion va ramane pt mine. Si *my sexy Niko* si Niko-san si mai nou sexy super girl. Oricat as glumi, Niko-san ramane pt mine acea fata care dadea replici taioase celor anti-Kikyo si scria cu mult patos despre Sesshomaru-sama. Dar am descoperit, in locul persoanei dure pe care o asteptam, veselia in persoana ;) Crazy si cand e trista (nu e niciodata prea trista ca sa uite de zapaceala), mereu in cautare de tipi sexy si mare colectionara de imagini cu Sesshomaru si Kikyo. Un fan atat de devotat incat nu pot sa n-o admir. A vazut de nush cate ori IY si a citi si manga...omg, ceva ce eu nu sunt in stare sa fac. Niko-san, cand vrea obtine si cand isi pune ceva in cap nu se da batuta.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Alexia
Junior
Junior
Alexia


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 02/09/2007

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 5:25 pm

Nu ma pot abtine sa nu zic ceva despre Syma-nee-chan...
O fata pe care o ador desi am avut mici conflicte cu ea la un moment dat...Deh...Ce face stresul din oameni >>
Asa...Sa revin...
E o fata exceptionala la care tin ca la o sora...E maestra in PS chiar daca nu recunoaste ( > : P) e dornica sa ajute pe oricine chiar si cu riscul de a nu a mai avea timp liber...E o persoana amuzanta,sociabila si pusa pe sotii si glume...Numai eu si ea + Kady stim cat mai radeam la conferintele in 3 in care ne povestea aventurile ei cu Aly,proful si altele ^______^
In ciuda faptului ca e o fata exceptionala are ca orice om si partile ei negative: e prea incapatanata si nu vrea sa priceapa faptul ca e o persoana deosebita si o maestra in PS...
M-a ajutat de multe ori,dar la randul meu i-am intors ajutorul acordat...chiar daca uneori nu am putut sa fac prea mult...
As spune despre ea ore intregi,dar nu imi gasesc si nu imi ajung cuvintele + ca mai las loc si de mister (ne,Syma-nee-chan? ;; ) )

Niko-chan ^_^
Partenera mea in crazyness...Asa cum a zis ea mai devreme...Eu sunt sick crazyness...dar si ea e la fel > : ) Mereu binedispusa,mereu in cautare de lucruri noi (poze,anime-uri,perv stuff,etc) Nici in momentele ei de "suferinta" nu renunta la amuzament si la simtul umorului si o admir pentru asta...pentru ca e un lucru pe care eu nu as putea sa il fac mereu...oricat de zapacita as fi...Ai putea discuta cu ea ore in sir fara sa te plictisesti...Restul las pe data viitoare ca am cam ramas in pana de idei >>

Eternal...
Administratorul si creatorul acestui forum interesant,chiar daca skin-ul e cam batator la ochi...
Fana Kikyo...Si acum mai tin minte cum "lupta" impotriva celor care o jigneau pe kikyo pe un forum in paragina...La prima vedere pare o persoana serioasa si mai mult sau mai putin dura,dar pe masura ce o cunosti "descoperi" o alta parte a personalitatii ei...E o fire inchisa careia nu ii place sa se lase ajutata,dar in schimb ar face orice sau aproape orice ca sa ii ajute pe cei din jurul ei...Restul las pe data viitoare ca e bun si misterul de ceva pana la urma...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 10:09 am

Darky-chan

Ei bine nu te cunosc eu de tot insa pot spune ca am cateva date nu chiar exacte dar le am...
Privind posturile tale am observat c ase impart in mai multe categorii probabil acestea deppind de starea de spirit din momentul acela...unele sunt pline cu *humor*...altele ironice...altele pline de viata..altele fac scurt circuit..insa ritmul acesta imi da senzatia ca esti o persoana energica...si ca nu-ti prea place rutina sau ma rog incerci sa faci cate ceva nou de fiecare data cand ai oportunitatea.
Din partea apusa..si anume privind personalitatea imi pari a fi o tipa de treaba...care nu se balaceste unde nu trebuie...Actionezi cu cerebelul*sunt unii care actioneaza cu mainile :lol:
Cam atat scuze ca nu am scris mai mult dar nu prea te cunosc...data viitoare voi avea mai multe date Cool
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeLun Oct 01, 2007 12:32 pm

Mi-e destul de greu sa o caracterizez pe Just Girl aka *JG the maestra* (sigur voi lua bataia promisa demult :lol: ). Profesoara mea de PS (mai am una, dar e mai mult decat profesoara, e...Soi Fong the Taichou Cool ).
JG este...imprevizibila, vesela, amabila si foarte generoasa in sensul bun. Are un limbaj propriu (vreau sa spun ca foloseste multe metafore de ea cunoscute, interesante si amuzante, dar ne intelegem bine) si o deschidere spre ceilalti care ma uimeste. Imi place doza ei mare de "zapaceala" (a se intelege o fire plina de viata si cu mult simt al umorului) si rabdarea cu care explica tot felul de "miscari" in PS si alte programe de editat si invartit imagini. Si da...ne intelegem bine in ideile despre societatea actuala si generatiile decadente. Ar fi mult de spus, dar sa nu stricam corola de minuni a lumii.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeSam Oct 13, 2007 12:48 am

Eternal, our beloved Taichou. Nu pot spune ca este usor sa o caracterizez deoarece in cazul unor persoane ca ea cuvintele sunt de prisos. Este o fire amuzanta si intotdeauna dornica sa te ajute, are mania trimisului pozelor pe mess (manie de care profit ori de cate ori am ocazia :lol: ) si de ceva timp incoace isi exploreaza o latura mai "excentrica" :lol: O adevarata luptatoare daca te gandesti cu cata invesunare o apara pe Kikyou candva si mai nou fana Bleach si Soi Fong in special Very Happy (pe Byakuya nu il mentionez deoarece am fost sigura din primul moment in acre l-am vazut si am auzit ca urmareste Bleach ca va fi inebunita dupa el asa cum este si dupa Sesshomaru ~more or less~). Din cate mi-am putut da seama din discutiile noastre este o fire destul de mandra, orgolioasa insa nu pana la extreme. Si restul las in coada de peste cu promisiunea de a reveni ceva mai tarziu cu un edit (la ora asta fug cuvintele de mine mancand pamantul 👅 :lol: )
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeSam Oct 13, 2007 8:05 pm

Ayumi_Kuma


Pai mai intai de toate recunosc ca am dat o raita prin mesaje..insa in opinia personala...la inceput am spus"WAW a detaliat fiecare fir despre ea Shocked " am spus ca poate cred ca suntem pe blog-ri...insa pe parcurs am putut observa ca de fapt era contrarul...si anume...ca este o userita foarte de gasca *+ frate*...Am ajuns sa imi formez o oarecare parere despre ea...de gasca..sociabila...plina de viata ^_________^ si e si in `87 muzica anilor 80 Very Happy

Ei privind posturile se poate observa ca posteaza cu capul nu cu ciudatele chestii gen "n fak culk miilk"[=traducerea nu o stiu]
O persoana de-a dreptul de treaba ^_^
cel putin pana acum asa pare ^_____________________^
Sus In jos
Mystyk girl
Agent
Agent
Mystyk girl


Numarul mesajelor : 481
Varsta : 30
Location : ~Pieces Of Dream~
Data de inscriere : 03/09/2007

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Oct 28, 2007 6:23 pm

Just Girl

Prima data cand i-am vazut posturile mi-au dat impresia unei persoane optimiste si gata sa te ajute oricand, mereu deschisa si amuzanta. Prin prisma posturilor sale totul pare atat de usor si interesant. Sincer, pentru mine descopar noi sensuri ale unor combinatii de cuvinte Razz
Inainte de a-si face o parere despre cineva studiaza atent fiecare detaliu al personalitatii acestuia si apoi spune ce are de spus, chiar admir asta la bunica J.G. Rolling Eyes
Este una maestra in Photoshop si avand rabdare cu tutorialele m-a ajutat si pe mine si pe multi altii sa se simta ca acasa in acele optiuni, personal ii multumesc mult de tot, datorita lor am indraznit si sa ating unele "exponate" din my museum PS.
Iar intr-un sfarsit care mi-ar incorona "opera" Just Girl este o persoana minunata din toate punctele de vedere.
Sus In jos
Andreiutza
Master
Andreiutza


Numarul mesajelor : 1443
Varsta : 30
Location : Zero's bed.
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status: .l o v e s i c k.

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Noi 04, 2007 7:31 pm

Mystyk girl
Well well.. pe cine avem noi aici? *blinks*
Pai, te-am cunoscut prima oara pe A+ cred ^^' De acolo tu mi-ai aflat ID-ul [din cate imi amintesc eu :-?] si apoi am inceput incet incet sa vorbim ^____^ Mi-ai facut o impresie buna de la inceput, imi placea mult personalitatea ta. Nu am sa uit atunci cand m-ai ajutat, si iti multumesc si acum.
Daca mi-amtesc eu bine, tu credeai ca nici macar nu esti frumoasa si parca iti era rusine sa arati o poza cu tine.. Ei bine darling sa stii ca esti foarte frumoasa, mult mai mult decat fufele alea de la TV care se cred mare Miss *hugs*

Pe forum am vazut ca postezi, desi nu prea ti-am zarit posturile prea mult O.o
Keep it up girl cuz u rock! ^.<
Sus In jos
http://e-shuushuu.net/
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeLun Noi 05, 2007 9:04 am

Hanada Kiwako

Guten Morgean ^_^

Privind in spatiu se poate spune ca aceasta userita este una vesela,usor inverseaza poalritatea *uneori* insa mereu gaseste calea sa refaca ceea ce a facut la loc,ceea ce este un lucru foarte bun;pe langa toate cele spuse din ceea ce am mai analizat eu, am putut sa-mi fac o oarecare idee cred ca aveam una si inainte insa pe parcurs te--ai dovedit a fi destul de sociabila ,un lucru iarasa ce-ti imbunatateste catusi de cat imaginea. (1)
Probabil ca am mai spus ca este o tipa bine crescuta cate nu se lalaie,behaie*adica posteaza* doar asa ca sa se afle in treaba treburilor.De asemenea si munca ei depusa in AB PS este una de admirat ca si alti useri de pe acest forum.si ea are un ochi stilistic ce nu trebuie sa lipseasca cand vreis a faci un banner,so Felicitari ^_^.(2)
Ab (1)+(2) Daraus Folgt you are a good(one) girl ^_^!
So Nine du transformiren!

[Pana aici pentru moment]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeSam Noi 10, 2007 8:12 pm

trick or treat sis 👅 ?
chiar nu stau de romane ....dar totusi nu ma pot abtine Rolling Eyes
sarim peste partile in care m-ai ajutat cand am avut nevoie ...etc si ne ducem cu mult timp in urma cam prin ianuarie anu trecut ...sau aprilie hmmm parca martie.... damnit nu conteaza ;)
i still remember ....eram doar noi doua online pe forumul anime + ..... cand mi-am zis sa te bag in lista pt ca imi erai simpatica ..... cand postai spuneai totul direct ....in final dupa prezentari cateva zile mai tarziu cu un mic ajutor la romana sau itorie (thnx again ) am devenit prietene bune si in final ''sise'' ......
a fost un rezumat nu fac povestiri Evil or Very Mad deja is traumatizata la romana
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeDum Dec 02, 2007 10:19 am

Ru`

Inca ramai Ru` o caracterizare...cam ciudat.. ^^ `couse you know my opinion about you,girl.

Din cate se poate observa este o persoana intradevar de gasca,suprr benga tipa ^^".Te poti intelege atata timp cat nu incepi tu un razboi,stie sa se comporte in societate,glumeste,stie ce inseamna aia gluma...si nu in ultimul rand ii pasa de ceea ce crede ea*Oh dah babe*,gurile rele stau la usa ^^.
Posturile ei pot arata un caracter destul de patrunzator..si usor picant...insa in realitate e o fata pe cinste.
Starea ei in intregime nu poate fi definita,asta din cauza ca e destul de schimbatoare...insa de cele mai multe ori e binedispusa ...in ciuda faptului ca in ultimul timp nu am mai vorbit cu ea,Deh app*SUCCES!* ramane aceeasi persoana draga mie ^^.

*Never change*
*And Sexy Babe :>*
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeVin Dec 07, 2007 10:21 am

Just Girl...JG, my Mistress...si inca nu i-am gasit un titlu pe masura.
A venit cu ajutorul pe cand aveam chef de PS...si m-a dus de la partea tehnica pana azi (lenea mea si nesimtul artistic Smile) m-au facut sa ma opresc la un nivel mai jos, asa). Nu-i mai zic maestra in PS, dar ii zic totusi maestra in metafore; gasim noi limbajul comun, desi uneori mai fac *rolleyes* la niste expresii inspirate de-ale ei. Am fost cam mult timp reticenta in...avansuri (:-j nu-ntelegeti...sau...) dar acum ca am primit niste titluri "super benga", pot sa imi dezlantui cat vreau "roua de pasiune". Dincolo de gluma, JG este o persoana foarte interesanta. Am impresia ca uneori ii place sa-i duca de nas pe ceilalti, tocmai fiindca nu-i place sa dea detalii despre ea insasi. Aici ne intelegem perfect, the same feeling, Mistress. Daca tot sunt in propria mea pasa metaforica, spun ca JG este un mister pe care imi doresc sa-l descopar un pic mai mult.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeLun Mar 17, 2008 9:45 pm

Eternal

Hmm... dau cu banul.
Heh, o persoana talentata in Photoshop. Imi place cum lucreaza. *Mai ales textele incluse. : X *.
Dupa cum am spus, dau cu banul, pentru ca nu te cunosc prea bine, care e putin spus. Cate 5 conversatii am avut pana acum?
Heh... imi aduc aminte ca trebuia sa jucam poker *tu fantoma - eu cica vampir* Sper ca nu te vei uita in cartile mele. Stiu ca "ai puterea de a trece prin orice", dar totusi... fairplay. ^^"
Oricum... o persoana foarte draguta. Si poate mai vorbim. ^_^



PS: Halal caracterizare... XD ^^"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 6:58 pm

Mekare

Mai intai..sa stii CA MA VOI RAZBUNA PE POSTA RAMANA DAR SI PE TINE.
Cred ca ma simt ciudat...adica vreau sa ii fac ceva cadou de birthday...si ea ciuciuu >.<...crede-ma ma simt penal di mov.
O persoana exceptionala de altfel prima careia i-am purtat pica...o consideram o antipatica care habar nu are care-i viata...chiar ma gandeam intr-o zi ce cauta pe un forum cu nasul pe sus....eu zic ca ea a dat ADD..ea spune invers XD eu spun pe 3 ianuarie ea spune pe 1 XD ...In interior de fapt gasesti un suflet atat de bland...care mereu e dispus sa asculte..iar cand am rugat-o sa se dezlantuie..am descoperit latura ei profunda...usor sensibila..dar cu o caldura sublima de dulce in ea...
E cam ciudat XD...nu credeam ca exista asemenea persoane pe internet...de fapt chiar ma jucam cu unele...e o papusa de fata...
Daca ar fi sa o compar cu ceva cred ca e ca un rau de diamante...sclipeste necontenit..atat fizic cat si moral.
Gata ca deviem... JE T`AIME!l`amore:X:X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Empty
MesajSubiect: Re: Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!   Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA! Icon_minitime

Sus In jos
 
Fii Liber Sa-ti Exprimi parerea despre EL/EA!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Despre Seiyuu...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Passion~ :: Diverse :: Forum games-
Mergi direct la: