~Passion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieÎnregistrareCăutareUltimele imaginiConectare

 

 Welcome

In jos 
+13
kannaary
Kady
Obsidian Butterfly
Arsi
Tina18
Andreiutza
Hera
Mystyk girl
Cagalli
Lunnariz
Alexia
Selena
Alphard
17 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome Empty
MesajSubiect: Welcome   Welcome Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 9:14 am

Aici userii pot sa se prezinte, sa ne impartaseasca un minim de informatii despre ei.

Revin cu un edit cam tardiv, pe care nu-l vor observa multi, fiindca s-a trecut deja pe pagina 2.

Nume: Daniela
Nick-uri: Eternal, Eternal Bond, Dear, Testuta, Koishii (am mai spus, toate imi sunt dragi fiindca vin de la o persoana anume...si ultimele doua imi sunt cele mai scumpe) si mai nou Taichou (tot de la o persoana draga)
Data nasterii: 3 decembrie (blush sagatator, something like that: https://2img.net/h/oi12.tinypic.com/5zf7ibt.jpg)
Hobby-uri: scrisul, mai nou pierdutul timpului pe net...si sunt maniaca a screenshot-urilor, transferurilor pe mess si coruperii de minori.
Muzica: Evanescence, Within Temptation, anime ost (pur si simplu ador cateva ost-uri din Bakumatsu si Tsukihime) si: Ruslana, Nightwish, LP, TATU, Nelly Furtado, Rihanna, Anastacia, Celine Dion, Avril Lavigne...dar ar fi culmea sa-i scriu pe toti.
Animeuri: Elfen Lied, Rurouni Kenshin OVA Tsuiokuhen, Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, Inuyasha, Kannaduki no miko, Fate/Stay Night, Tenjou Tenge, Shingetsutan Tsukihime, Kaze no sigma.
Personaje anime: Kikyou-sama, Sesshomaru-sama, Youjiro Akizuki, Kenshin and Tomoe, Lucy, Chikane Himemiya, Saber, Assassin, Maya Natsume, Mitsuomi Takayanagi.

Defecte: incapatanata, ironica, inchisa in sine, (foarte) geloasa Rolling Eyes
Posibile calitati: loialitatea
Slabiciuni (in ordine): Watashino Koishii, persoanele cu inima mare, cuvantul "iarta-ma", mutra de mess ":-j"

Altceva...am spus la hobby-uri.


Ultima editare efectuata de catre in Lun Oct 29, 2007 1:34 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 11:13 am

Well ... sa ma prezint...

Nume: Simona D.
Nick: Syma, Pangethy, Gagicutza [nu intrebatzi --__--"]
Data nashterii: 17.NOV.1990
Zodie: scorpie
Hobby'uri: muzica, dansul, lectura
Anime: well sunt prea multe de enumerat asha ca voi spune doar cateva care mi'au placut foarte mult: Tsubasa Chronicles, D.N.Angel, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ghost Hunt [etc] iar in momentul de fatza vizionez: Bleach, Inukami!, Otome wa Boku ni Koishiteru.
Manga: Vampire Knight - preferata mea
Despre mine: o persoana calma, amuzanta, vesela care uita dar nu iarta.

De pe acum urez tuturor userilor "Welcome" shi "Happy posting" ^^
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Alexia
Junior
Junior
Alexia


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 02/09/2007

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 5:57 pm

Nume: doesn't matter
Nick: Darky-chan
Data nashterii: 10,09.1989
Zodie: Fecioara
Hobby'uri: muzica,lectura,arta fotografica,plimbarile prin parc si excursiile in aer liber ^________^
Anime: am vazut multe,dar preferatele mele raman Bleach,Death Note,Kare Kano,Onegai twins si cele cu fantome
Manga: momentan cea de la Bleach...daca mai apare vreuna...dau edit
Despre mine: Schimbatoare

Edit: Sankyu Syma-nee-chan > : D <


Ultima editare efectuata de catre in Joi Sept 06, 2007 7:58 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Lunnariz
Professional
Professional
Lunnariz


Numarul mesajelor : 623
Location : Underworld
Data de inscriere : 02/09/2007

Passioned
Status: Dangerous Seductress

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 7:19 pm

Aloha^_^dear friends

Nick Names: niko, nicolici, nicole, niko-san, nicoletis, crazynik, super girl, vampirita, iepuras
Varsta: 14 anisori in drum spre 15
Inaltime: 1.61 cm
Clasa: a 9-a
Data naster: 1.12.1992
Zodie: sagetator
Hoy: animeurile,internetul, desenatul, uitatul la tv,sporturile extreme, plimbarile s.a
Anime-uri preferate: Inuyasha,Naruto,Bleach,Rozen Maiden, Elfen Lied, Death Note, Nitghtwalker, Chobits, Spiral, Yu Yu Hakusho, Trinity Blood, Blood+, Princess Mononke, Tenjou Tenge, Gravitation, Ikkitousen, Goldenboy Very Happy s.a
Personaje anime preferate: Sesshoumaru,Kikyou, Naraku, Bankotsu, Inu no Taishou, Hakudoushi, Uchiha Sasuke, Uchiha Itachi, Hatake Kakashi, Gaara, Hyuuga Neji, Haruno Sakura, Rukia, Toushirou Hitsugaya, Suigintou, Lucy, Kira, Shindou,Eyes Rutherford,Hiei, Suzaku, Maya Natsume, Yuki Eiri s.a. sunt o gramada...
Muzik: house, dance, trance...
Personalitate: foarte vesela si glumeata...sunt de obicei o fire rabdatoare care indura mult de obicei...I like to keep a low profile... optimista si increzatoare...imi place sa-i ajut pe cei care au nevoie de mine...asta este parte buna...atunci knd sunt enervata sau iritata devin o persoana rece, rea si aspra...
See ya
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 7:47 pm

Welcome Anka chan and Niko-san > : D <
Have fun ^^
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 7:51 pm

Nume: Silviu si mai mult nici sa nu credeti ca scoateti
Nick: Vash, TC, Popsi(chiar nu vreti sa stiti)
Data nashterii: 02.08.1990
Zodie: Leu; da, musc
Hobby'uri: chitara, baschet, programare
Anime: orice anime mai serios si care nu e plin de fillere
Despre mine: tot ce vrei si ce nu vrei
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 8:12 pm

Nume: Diaconu Dorian-Stefan
Nikuri: Shuichi
Zodie: Berbec
Varsta: 13 ani
Data naster: 27.03.1994
Inaltime: 1.66
Greutate: 45 kg
Hoyuri Sportul,lectura,plimbarile si animeurile
Cantareti favoriti: Linkin Park,Namie Amuro,Boa...toti cantaret in afara de manelisti si cei de populara .
Anime favorite: Elfen Lied,Bleach,Naruto,...toate in general,depinde de starea de spirit
Jocuri pe PC: GunZ Online,Runescape,Mu online,Silkroad.
Culoarea parului: Saten
Culoarea ochilor: Verde
Personalitate: Destul de tacuta,vesela unaori si foarte energica,foarte dura cu cei care ma enerveaza.
Sayonara!
Sus In jos
Alexia
Junior
Junior
Alexia


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 02/09/2007

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 8:18 pm

Stiu ca nu e de datoria mea,dar nu m-am putut abtine sa nu ii urez bun venit celui care mi-a fost un servant exceptional ; ))
Welcome Shuichi and have fun! ^________^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 10:27 am

:o Bună ziua,bună seara..am venit cu sănioara...ce faceţi lume?*Hugs*

Nume: Aly (şi'atat cine stie...daca ma d'ati la politie?:- l.Masura de precautie :>)
Nick: DDA,Mianunel (don't ask)
Data nasterii: 10.09.1991
Zodie: Fecioara
Hobby'uri:Citesc mai mult,net,plimbari,calatorii,kilareala...cam atat ; ))
Anime: Kannazuki no Miko,Elfen Lied,Sister Princess,Bleach,Gravitation
Despre mine: Hm...ma enervez cam repede,lumea zice ca sunt funny ; )),cand trebuie serioasa,cu altii severa,sociabila si cam atat.*cee?vreti sa ma cunoasteti cam prea bine > Smile Ja !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 10:35 am

Mai intai de toate EMOTICONE!!!! affraid
Scuzati-ma...Uneori ma comport animalic

Nume: Rolling Eyes nu merita :-j
Nick:Just Girl,J.G,Zbengui Tot..Jaluzica...
Zodie:Varsator
Varsta: :lol:
Data Nasterii: Ha saca sac nascuta la 24:05 dar trecuta pe Mad 10 in loc de 11 februarie --_--"
Hobby-uri:Dans,gymnastica,Tennis de camp...laptopul.. Shocked prietenii[mai nou]..si multe alte chestii
About me:Habar nu am ce sa spun.. :lol:
Detest:Oamenii ce o fac pe prostii...lingusitoria,minciuna...si Cei ce vor sa fie...ceea ce nu sunt

Hm..cam atat


Ultima editare efectuata de catre in Joi Ian 03, 2008 11:01 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 10:54 am

Wow, happy sa va vad pe toti aici:
Pangethy locotenenta mea ;) , Darky-chan my (ex? :( ) twin sis, SessIllusion my sexy super girl, Trump Card, Sakuraba Shuichi, DDA nepoata mea - Chikane-chan' s fan, Just Girl maestra in PS, co-urmaritoarea lui Kady-chan Smile ...welcome, ma bucur ca sunteti aici si sper sa-mi iertati greselile de incepator disperat :lol:

Astept sa se prezinte si ceilalti, doar nici eu n-am facut-o inca.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Cagalli
Beginner
Beginner
Cagalli


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 34
Location : Orb empire^_^
Data de inscriere : 02/09/2007

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 3:41 pm

k...let's see...dar inainte d tot
cheers TADAIMA!!!!!!!!!!!!^_^...
imi salut my imoto-chan shi pe managerul meu scump^_^

Nume:Dana^_^
Porecle:Sanitaru, Danutza, Minako, Mina, Caghy(some weird guy calls me like that because of my nick>.<)
data nashterii:12.07.1989
zodie:"D"rac^_^
Hobby:sa rad(la mine e un hobby^_^), sa alerg goala noaptea'n parc, sa pedofilez tot c prind lol! (just joking...nu chematzi politzia affraid )....uneori cand ma plimb pe strada , imi place sa urmaresc tipi dragutzi(it's that a hobby :?: )...vbesc serios...chiar fac asta^_^...pe langa asta...imi place sa scriu, sa dansez shi...sa lalaiesc in conf :lol: ...sa cant (talk to my manager if u want autographs 👅 )
muzik:ascult punk, alternative mai mult, orice suna bine shi coerent^_^, formatzia mea d suflet este Disturbed d departe, shi ador pe langa asta Maximum the Hormone(ma reprezinta^_^) shi vocea lui Rie Tanaka(divina voce ❤ )
Anime:well...anime'ul d suflet este shi va fi Gundam Seed and Gundam Seed Destiny, la egalitate cu Fate/Stay night, apoi:
-Naruto, Inukami, Code Geass, Bleach,Inuyasha, YYH,
-Cardcaptor Sakura, Gakuen Alice, Ouran Highschool host club
-Angel Sanctuary, Gravitation, Sukisyo, Jigoku Shoujo, Devil may cry
-Love love, D gray man, Zero no tsukaima,
etc k dureaza pana maine lista asta Very Happy
Manga:manga kre mi'a placut la nebunie este A thousand Years of snow,
-Kill me kiss me-super manga
-Lilim Kiss-am leshinat d ras la manga asta, imoto chan shtie...e cea mai penala manga ever, merita citita, dar pe riscul tau...rishti sa faci cancer d ras d la ea...e nociva lol!
-Milk Crown, Last client, Wild rock, Ai no tame ni,
etc shi aici k iar dureaza o veshnicie...
Likes:acadelele, capshunii, pepenii, blackstone cu cireshe, vin fiert cu scortzishoara, Carlsberg, ciocolata calda
-iepurii, baby duckies(kawaiiiiiiiiii ❤ ❤ ), panterele
-anime boys with a lot of piercings(*drool*...shi reali...cu atat mai bine^_^)
-sa stau in noptile calde d vara pe bloc shi sa privesc luna
-sa rad...sa fac lumea sa zambeasca(that makes me happy too), sa ajut dak pot
-filmele horror, Bacovia, simbolismul
Dislikes:-sa fiu tratata k un copil kre nu shtie nimic
-sa dau cu pumnii in peretzi(...shi totushi dau)
-oamenii perfizi, tzaranii(la comportament), ambalajele
-vantul, sa fiu plouata, sa plang,
-tot c se tarashte:viermi, rame, shoparle, sherpi(hai k cu ashtia nu prea)...da'mi o rama shi'ai sa auzi cel mai iritant tzipat ever^_^
About me:sunt o persoana normala(...not really^_^), glumeatza, sociabila, care plange la orice scena trista(din anime sau film, sau reala, doesn't matter^_^), chiar dak shtie k in urm secunda, scena trista va fii happy,kre rade k o sonata non'stop, care e optimista mai mereu, care are momentele ei d low self esteem, dar care le alunga repede, care intotdeauna gaseshte ceva amuzant chiar shi in ceva serios, care are o voce subtire, care pare d 15 ani deshi e majora^_^, care e pitica, dar nu e complexata d acest lucru, care are o imaginatie prea bogata ptr binele ei, care ar face orice ptr preteni, care tzi'ar da shi ultima bucata d paine dak te'ar vedea flamand, dar care te'ar strivi ca pe un gandac in secunda urmatoare dak u n'o acceptzi shi'o faci pe inteligentul, care urashte bataia deshi knd era mik era mai violenta decat un boxeur^_^, care adora sa fie ironik, care e imatura shi mai mereu trateaza lucrurile light, dar care e in stare sa fie serioasa shi responsabila atunci knd situatzia e complicata(dpdv al ei^_^), care urashte neintelegerile, care e sensibila shi e ranita ushor, dar niciodata n'ar arata lucrul asta,care ishi poate schimba starea de spirit d la o secunda la alta,.care se imprieteneshte repede cu cineva, dar prieteni adevaratzi ii poate numara pe degetele d la o mana
...cu alte cuvinte sunt un montagne-russe d emotii, fara dispozitiv d sigurantza :face: , nu e nimic sigur cu mine, in secunda urmatoare plang, in cealalta mor d ras^_^..asha e cu mine^^...shi k sa mai dau quote la ceva scris pe undeva:sunt inocenta, dar asha par shi majoritatea criminalilor in serie...muhahaha...so...don't take me on trust so easy^_^...dar urasc sa ranesc persoanele, asha k n'ash face ceva conshtient cuiva, inconshtient l'ash omori Twisted Evil (...just kiddin')
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 3:54 pm

OMG Mina =))))))))))
deci dupa cat a scris se vede k se pricepe la cuvinte, ne? Smile
shi ca un off topic shi o completare: este cea mai dulce surioara pe care o am shi ash da orice ca sa'mi fie sora shi in realitate. ^^
Asham ... deci dupa ce a venit aici regina [mea afro ] a fanfic'urilor aka Mina pot sa'i zic:
WELCOME
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Mystyk girl
Agent
Agent
Mystyk girl


Numarul mesajelor : 481
Varsta : 30
Location : ~Pieces Of Dream~
Data de inscriere : 03/09/2007

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 5:44 pm

Mai intai O_o pentru noul forum si pentru noile, adorabilele mele emoticoane (are de lucru fantezia mea deja pirat )

Deci descrierea persoanei mele:

Nume: Nu conteaza (si sa nu credeti ca e numele meu asta Basketball )
Prenume: Valeria
Data nasterii: 11.09.1993
Zodia: Fecioara
Muzica: ascult de toate,depinde de dispozitie dar totusi mai des (de la un timp incoace) Evanescence, Nightwish, Within Temptation, Fall Out Boy, Anastacia (asta e nou-nout), Rihanna, Shakira si altele
Animeuri: Rurouni Kenshin, Inuyasha, Kaleido Star, Yu Yu Hakusho, Shaman King, Trigun (cateva episoade), Arc The Lad (cateva episoade), Bakumatsu, Death Note (primele 2 episoade...lenesa mai sunt, stiu)
Despre mine : o fire schimbatoare, vesela in general insa am momentele mele de tristete, putin romantica, nebunatica, so nu mai zic nimic ca se pierde din magia nick-ului geek
Sus In jos
Hera
Taichou
Taichou
Hera


Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Location : time's dimension
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status:

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 8:02 pm

Here is Nana-chan! Missed me? Now inca nu am navigat pe deplin pe aici si nu stiu daca exista Vampire's Legacy, iar daca nuuuuuu Twisted Evil
So cine nu ma stie? De pe aici toti trebuie sa ma stie, deoarece eu ii stiu pe toti... desi poate sunt si niste exceptii... anyway, pe scurt:
Name: Nadia
Nick: Forever_Jones, Nana-chan, Koishii and Ghepy [the last ones are private]
Age:I'm old... very old... soon I'll have 17 and I still like to watch anime! bounce and I'm proud of it! Cool
Hight: I'm tall, very tall... somebody said that I'm huge, and you know him very good... so I have 172 cm
Music: Songs that have sense but in general rock, classic, japanese soundtracks and exceptional songs.
Movies: Historical, Mystical, Good comedies, original love movies.
Books: again: Historical, Mystical, original love stories.
Anime: Rurouni Kenshin OVA's, Death Note, Nana, Chrno Crusade, GunGrave, Full Metal Panic [all 3 sezons], TRIGUN.
The rest you know I think... I think you know this too, but... just in case
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 8:11 pm

Koishiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Welcome 4m363qu

I Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt Welcome 4k9oppt

L Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon
O Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon
V Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon
E Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon Welcome 5yn0qon

Y Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1
O Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1
U Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1 Welcome 5xoxes1

Recunosc, am exagerat si m-am dat in spectacol, dar in inima mea e un "spectacol" mult mai mare.
Welcome, Watashino Koishii!
Welcome, Minako-chan, zapacita nr. 1 Welcome 4k9oppt
Welcome, My Girl! Welcome 4k9oppt
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeMar Sept 04, 2007 12:53 pm

Nume : Miruna
Nickuri : bloody_girl....Saya...Wanda...etc
Zodie : sunt leoaica
Varsta : **
Muzica : sa vedem imi place tare mult Linkin Park .....The Black Eyed Peas si Sophie Ellis Bextor
Anime-uri : Bleach ...Death Note .... Jigoku Shoujo etc ( ma apuca anu 2018 dak continui)
Despre mine : aici nu se spun prea multe poate doar faptul ca sunt imprevizibila si creativa
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeMar Sept 04, 2007 1:44 pm

Mirunaaaaa >: D< *does the bwahahahhaaaaa thing from Bleach*
Welcome ^^
Have hun, make friends and happy posting!
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Andreiutza
Master
Andreiutza


Numarul mesajelor : 1443
Varsta : 30
Location : Zero's bed.
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status: .l o v e s i c k.

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 10:29 pm

Nume:Andreea
Nicknames: andreiutza_27, Hanada Kiwako
Data nasterii: 27 Noiembrie 2007
Zodie: Sagetator, trandafir
Anime-uri vizionate [si preferate]: Touka Gettan [neterminat], Fate/Stay Night, Rozen Maiden, Full Moon wo Sagashite, Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch [and Pure], Detective Conan, HunterxHunter, Chobits, Kaleido Star [etc... multe xD]
Movies: Comedy, animation horror and romantic ones xD
Music: De obicei muzica veche, pop, hip-hop, rock.
Persoana: o fire foarte [FOARTE!] vesela, glumeata, iertatoara dar si cu momente mai.. negre in care pot deveni foarte rautacioasa. Rezultat la test de personalitate: colerica xD

See ya!
Sus In jos
http://e-shuushuu.net/
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 11:16 pm

Deiutzaaaaaaa welcome ^^
sper sa te simtzi bine aici printre noi ... shi sa ne uimeshti mereu cu veselia care emana din posturile tale ^^
sa nu uit: Happy posting ^^
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeJoi Sept 06, 2007 11:58 am

Nume : Sherin
Nickuri : Nyuu, Sherry, Kiiii
Zodie : Sagetator
Varsta : 17 in curand..
Muzica : melodic/symphonic/black/death/viking/folk/power metal..
Anime-uri : Jigoku Shoujo, Elfen Lied, Death Note..
Persoana : Complicata.. ⭐


de ce nu imi apare semnatura? Shocked

Pangethy: Welcome Sherry >: D< ... in privintza semnaturii, da o raita pe la Sugestii shi Nelamuriri pt k este explicat acolo ^^
Sus In jos
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 10, 2007 5:01 pm

Name: Valentina

Nickname:Tina

Age: 20 years old

Birth date: 20 June 1987

Height: 1.72 meters

Fav series: Rozen maiden, Elfen lied, Inuyasha, Rurouni kenshin, Fruits basket, Death note, Fate stay night, lovely complex and La corda d'oro.

Nationality: Romanian (my grandfather was russian does that count XP)

Family one brother and one sister, my mum and dad, thou my mom doesn't live in Romania anymore(and my sis too ;_;) i miss her

Sign: Gemini

Pets: i don't have any anymore, but i'm thinking of buying a turtle or two(i still don't have those turtles)

Hobbies: hmm sports in general, internet, reading, working on goblens >_>, manga

Things i'd like to do, visit others countryes, bungee jumping, diving, snowboarding, learn how to play at the piano.

Things I'm good at: i don't know anymore...

yay picture of me XP
https://2img.net/r/ihimizer/img409/7550/p1011185xm5.jpg

mi-era mprea lene sa scriu din nou asa ca copy-pasta D:

Edit: sarumana ^_^
Syma, lol nu cred.
Dany, logic ca te descurci tu.


Ultima editare efectuata de catre in Lun Sept 10, 2007 5:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 10, 2007 5:10 pm

OMG @______________@
Vale chaaaaan >: D<
Welcome, welcome ^^
Waaaa ce mumoasa eshti ... nu'i asha k Mona nu se supara dc te fur? ;; )
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeLun Sept 10, 2007 5:14 pm

Tina??? Tinaaaa!!! Bun venit pe-aici! > : D <
Nu ma asteptam la surpriza asta. Ma bucur mult sa te vad pe forum.
Salveaza-ma! (nu mi-as fi inchipuit ca voi ajunge aici Rolling Eyes )
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Arsi
Agent
Agent
Arsi


Numarul mesajelor : 359
Varsta : 33
Location : Blood zone
Data de inscriere : 11/09/2007

Passioned
Status: His sensual touch makes me feel the Fire

Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 7:37 am

Ohayo^_^.Acum sa ma prezint si eu:


Nume si prenume:Andrea iar restul nu mai conteaza^^
Nickname:mi se mai spune Dea sau mai rar,Starmy
Varsta:16 ani si 4 luni
Data nasterii:1 Mai 1991
Inaltime:1.75m
Greutate:51kg
Zodie:Taur
Culoarea ochilor:albastru deschis
Culoarea parurlui:saten deschis
Hobbies:vizionatul anime-urilor,citesc romane,ascult muzica,stau la PC pe forumuri,joc volei,ma plimb cu bicicleta,completez integrame etc.
Anime-uri preferate:sunt foarte multe asa ca am sa enumar cateva:Kaleido Star,DNAngel,La Corda d'oro,Spiral,Yuyu Hakusho,Kiddy Grade,Read or die,Kyo kara maou,Angel Sanctuary,Gravitation,Fate Stay Night,Mirage of Blaze,Trigun,Death Note,Bleach etc.
Muzica preferata:japoneza in special Jpop dar si Jrock uneori.Imi mai plac pop,folk,clasica si uneori mai merge si putin rock
Materia preferata:matematica
Limbi preferate:japoneza,franceza,engleza,germana
Animale preferate:pisicile,felinele printre care imi plac foarte tigrii si gheparzii,apoi imi mai plc lupii,putin si cainii,pasarile de curte
Flori preferate:trandafirii(in special cei rosii si cei albi),garoafele,crinii,lalelele,ghioceii,irisii,macii
Culoarea preferata:rosu
Persoana:sociabila,foarte prietenoasa,generoasa,calma,tare incapatanata,putin timida,cuminte,serioasa,glumeata

Cam atat despre mine^_^.Oricum majoritatea dintre voi cred ca ma cunoasteti so nu mai e nevoie si de alte prezentari.Ja ne!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Welcome Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome Icon_minitime

Sus In jos
 
Welcome
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Passion~ :: Anime Passion :: Welcome-
Mergi direct la: