~Passion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieÎnregistrareCăutareUltimele imaginiConectare

 

 Welcome

In jos 
+13
kannaary
Kady
Obsidian Butterfly
Arsi
Tina18
Andreiutza
Hera
Mystyk girl
Cagalli
Lunnariz
Alexia
Selena
Alphard
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 8:44 am

Welcome, Dea-chan! > : D < Chiar imi era dor de tine si ma bucur mult ca...ai ajuns si pe aici. Sper sa te distrezi cu noi.
Rei Hino rocks! ;)
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 8:53 am

OMG! Dea-chaaaaan >: D< Ce bine imi pare ca eshti shi u pe aici.
Iar o sa te stresez cu PM-uri shi poze facute de mine Rolling Eyes ...
So Welcome & Happy Posting! ^^
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Andreiutza
Master
Andreiutza


Numarul mesajelor : 1443
Varsta : 30
Location : Zero's bed.
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status: .l o v e s i c k.

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 10:08 am

OMG NYUU!!!
Arsi-saaaan!!! *biiiiiiiig hug*
Hope you know who I am, the old Andreiutza... :3

So happy posting [stiu ca o postezi muuult!] si sper sa te simti bine aici.
*huggles again*
Sus In jos
http://e-shuushuu.net/
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 3:20 pm

Nume real:Georgiana
Nickname:~*Inaya*~,kissy,georgi_kissy*yusuke
Data nasterii:25.11.1993
Varsta:13 ani dar curand voi implini 14^^
Zodie:sunt intre scorpion si sagetator(dar prefer scorpion)
Hobby-uri:anime-urile,lectura,muzica,dansul,filmele,animalutele si dulciurile..<.<
Anime-uri preferate:sunt cele cunoscute precum:Inuyasha,Kiddy Grade,Kaleido Star,Yu-yu Hakusho,Ghost Stories,Slayers,La Corda d'oro si in special Mermaid Melody.
Muzica preferata:imi plac foarte mult melodiile de la unele anime-uri..in rest ascult aproape orice gen de muzica in afara de rock si manele.
Despre mine:sunt o persoana mai copilaroasa,prietenoasa,amuzanta,naiva si uneori mai timida...~_^
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 3:56 pm

Georgi-chaaaaaaaan >: D<
"Scorpia" mea draga ^^ [normal k eshti scorpion Cool]
Happy posting shi sper sa te simtzi bine pe aici! ^.^
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 19, 2007 6:30 pm

Nume: Simona (si Daniela dar... shhh!)
Data nasterii: undeva prin vara (mai exact 22.06.1987 ⭐ )
Zodie: dRac Twisted Evil
Varsta: am o caruta de ani (dar doar o caruta, nu mai mult 👽 ) daca vreti sa aflati faceti calculul Razz
Nikuri: Ayumi_Kuma (orice combinatie cu litere mari si/sau mici) si Simi sau Pisica (parinti... )
Par: Blond
Ochi: 2 la numar si sunt albastri amandoi Smile
Culoarea preferata: Albastru ⭐
Inaltime: sunt destul de mignona... doar 1.60
Animeuri: Death Note, Inuyasha, YuYu Hakusho, Ghost Stories, Kaleido Star, Kiddy Grade, Slayers (toate seriile dar spre final au inceput sa ma
plictiseasca si l-am urmarit mai pe sarite) si in curs de vizionare:
Bleach si Samurai Champloo. Dupa aceea urmeaza: affraid hoho abia aici incepe adevarat lista :lol:
Hobby-uri ❤ : cititul (de carti, nu doar reviste Razz ~ ce sa-i faci sunt putin mai demodata Rolling Eyes ), animeurile (nici nu v-ati fi dat seama, nu? Smile ) muzica... you know the usual stuff si animalele 🐱 (nu tocmai un hobby pentru ca incerc sa le fac sa intre in viata mea intr-un mod mai practic dar.... aaa in cazul in care am fost prea ambigua acum cateva cuvinte vroiam sa zic ca ma fac medic veterinar so: beware the doctor in here! Twisted Evil )
Muzica si cantareti/formatii preferati/e: imi plac toate genurile de muzica (mai putin manelele!!!) si nu pot spune ca am un cantaret/cantareata preferat/a dar in ultima vreme ascult destul de mult Avril Lavigne.
Despre mine: sunt o persoana deschisa, optimista, naiva (prea naiva pentru binele meu!), visatoare, timida (cand am persoana fata in fata ca pe
mess/net... Rolling Eyes ) si uneori glumeata (depinde de starea de spirit). Imi place sa ii ajut pe cei din jurul meu si imi displac persoanele false, ipocrite,
mincinoase si prefacute. Dupa cum probabil ati observat (daca nu o veti
face Razz ) imi place sa folosesc cat mai multe smiley-uri (fara a exagera... sau daca ma uit la postul asta poate nu Rolling Eyes ) si de obicei postez mai rar si mult :lol: So beware... again! Razz
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 19, 2007 6:38 pm

Bun venit pe aici, Simona-san > : D < Era sa zic "printre noi" dar suna cam...creepy :lol:
Sedere placuta, postare placuta (si multa) si...let's get wild...adica passion...adica asa cum preferi tu pana la urma Razz
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Obsidian Butterfly
Junior
Junior
avatar


Numarul mesajelor : 86
Location : In my broken memories
Data de inscriere : 01/01/2008

Passioned
Status: .:Vspominai Menja:.

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 01, 2008 11:11 pm

Nume: Helga 
Data nasterii: 10 noiembrie
Hobby-uri: desenatul^__^, scrisul, cititul, animeuri si mangauri, imi mai place mult sa fac chestii in photoshop(desi mai nou sunt prea lenesa ca sa fac cevaXD)
Muzica: hm... imi place j-pop-ul (mai ales Ali project*daydreaming*), muzica simfonicaXP si si cam atat...
Animeuri: Rozen Maiden foreva pe primul loc^__^, Claymore, Zombie-Loan, Demonbane, xxxHolic, Venus versus virus, Blood+, Nana, Parakiss, Touka gettan, Azumanga Daioh, Marimite, Strawberry Panic etc etc... ar mai fi multe dar ma plictisesc sa le spunXD
Mangauri: Bizenghast, Hakushaku Cain, A thousand years of snow, Alichino, Bloodhound, Vampire knight, Rozen Maiden, Rokutousei supika, Angel Dust, Elfen Lied, Strawberry Panic etc.
Sus In jos
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 01, 2008 11:23 pm

HELGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! <333333333333

Welcome girl *hug*
Sus In jos
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 02, 2008 1:10 pm

OMG Helgaaaaaaaaaaa >=D<
de cand nu te'am mai vazut >.>
Welcome and have fun! ^^

Welcome - Pagina 2 Welcome_back_helga
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 11:07 am

Nume: Mekare
Nickname: Mekare
Varsta: hmm... 16 ani *20 martie*
Hobby: Muzica, Anime, Citit, Photoshop.
Muzica: Rock, insa ascult si ce mai e pe piata, inafara de productiile romanesti.
Anime: Death Note, Hellsing, Shuffle!, Bleach, Green Green TV, Onegai Twins etc. etc. etc.
My self: heh... multe... ^^"

XD
Sus In jos
Kady
FukuTaichou
FukuTaichou
avatar


Numarul mesajelor : 1176
Location : Yumiko's arms
Data de inscriere : 02/09/2007

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 11:23 am

AYAYAAAAAAAAYY ^____________^
Kiwi Mekare Andreea sisss love it love it welcome M'Lady hug i'm so happy u're here <3
Sper sa te simti bine...si sa-ti faci de cap, dupa cum spune faimoasa noastra Administratoare D-chan blush
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 11:24 am

Bun venit pe forum, Mekare-san! (pot sa-ti spun macar A-san? turtly ) Pe aici ar trebui "oficial" sa vorbim despre anime, dar toata lumea se joaca whistle dupa cum am observat. Acum, ca avem intreg team-ul 3 A, sper sa ne simtim bine cu totii. (App, sa nu te socheze atata ecchi, dar fetele astea de aici imi sunt dragi, in special...lasa ca vei observa tu blush )
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 12:30 pm

YAY!!! mekare!!!
*hug*

I'm glad you're in too! ^_^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 5:11 pm

Nume:Denisa
Nik:Dark Angel
Zodie:
Scorpion
Hobby:
Inotul,cititul,animeurile etc.
Anime:
Rozen Maiden,Blood+,Jigoku Shoujo,Sailor Moon,Inuyasha,Mermaid Melody,Tokyo Mew Mew,Bleach, etc

Personaje anime:Suigintou,Kirakishou,Saya,Diva,Kagome etc.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 6:03 pm

@ bhey e si anime..dar acum ca suntem cu incalzirea globala
Bine ai venit Dreea mea scumpa
Bine ai venit Denisa Smile numele tau imi aminteste de cineva
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 5:26 pm

Welcome, Denisa! Alt Scorpion! I like them cool (Blood+ and Saya too, btw)
Sper sa te simti bine aici...happy posting! (deh, urarea traditionala :lol: )
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
kannaary
Agent
Agent
kannaary


Numarul mesajelor : 411
Varsta : 31
Location : acasa
Data de inscriere : 13/03/2008

Passioned
Status:

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 04, 2008 4:53 pm

Desi nu voiam sa fac asta, m-am razgandit ...so....ce sa pun despre mine... In primul rand :....Buna!

In cel de-al doilea rand ma numesc ARIADNA si ...si mai multe nume , nick ....asta cred ca se vede....KANNAARY , e o parte din mine deja asa ca tin foarte mult la acest nume ... sunt in zodia GEMENI nascuta pe 17 IUNIE 1992 ...asta ma face sa fiu o babuta in varsta de 15 ani.
Hobby-uri...nici eu nu prea stiu , o mare parte din timp il petrec la scoala , dar nu e o placere asa ca ...imi place sa CANT , sa DANSEZ , sa DESENEZ, sa SCRIU POVESTI MICI SI SCURTE SI TRISTE , imi place sa VB CU OAMENII PE NET si desigur , dar asta nu cred ca mai are sens sa spun .... imi place sa MA UIT LA ANIME-uri.
Anime-urile preferate sunt : PARADISE KISS, INUYASHA, KIN-IRO NO CORDA, DEATH NOTE, FMP, BLOOD+ si inca alte vreo doua miliarde....
Despre mine: traiesc am 2 picioare, 2 maini si alte chestii pe care trebuie sa le am , mai putin creierul , asta lipseste deseori , desi uneori am senzatia ca trebuie sa fie ceva in capul meu....nici eu nu stiu ce. Traiesc prin Romania , mai exact printr-un loc din Bucuresti si mai exact intr-un bloc in care exista un apartament si o camera si un pat ....ce sa mai spun? Ma bucur ca am aterizat pe aici si sper sa postez linistita inca vreo 10-100 poate 10000 de ani pe aici.

Sper ca nu am enervat cu stilul meu de a scrie....(P.S. incercam sa fiu glumeata , daca nu a iesit , regret...)

Cam atat!
Sus In jos
http://kannaary.ablog.ro
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 04, 2008 5:02 pm

Eh, Kannaary-san (I can't say -chan, yet...or can I?) ti-a iesit, numai ca prea dark-joking pe alocuri.
Welcome >=D<
Sper sa te obisnuiesti cu ecchi stuff si cu felul nostru mai crazy de a fi (pe forum cel putin), sa te simti bine si sa ramai pe aici cat mai mult.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 04, 2008 6:12 pm

# =)) te inteleg yeah don`t worry
Rupe regulile..pardon sa NU LE INCALCI ca vai de corpul tau..cine stie ce-ti fac fetili astea @_@...crede-ma @_____@...daca ma aude waifu iar se apuca de citit...ma rog BINE AI VENIT SA MAI STATIONEZI PRIN ZONA:>
suntem frumoase,destepte,devreme acasa,mereu cu intelectul super benga dunga mov,mana de ajutor la noi o gasesti,miloase,dame...de toate Smile pana si unele VIOLATOARE
Sus In jos
Love And Death
Beginner
Beginner
Love And Death


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/09/2007

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 23, 2008 8:45 pm

kiss kiss kiss

Minna chaaan! I missed ya all! Very Happy
Ia sa ma prezint.. in cazul in care m-ati uitat. :lol:

Nume: Avin
Data nasterii: 17 august
Zodie: leu
Nickname: hmm.. L&D, Lemu don't worry ..atat.
Hobby-uri: music. music.. tot ce inseamna arta.. fotografie, photoshop and so on..
+ anime, manga, japan.. teatru and so on..
Muzica: Melodic black/death metal, Folk/Viking/Celtic metal, Power/Speed/Progressive metal.. + clasica, irish.
Fav. bands: Graveworm, Agathodaimon, Finntroll, Sonata Arctica, Eluveitie, Therion, Vokodlok, Wintersun, Dragonforce, Cargo, Phoenix, Burzum, Blind Guardian, Arch Enemy and soooooo on..
Anime, manga: Ghost Hunt, Vampire Knight, Death Note, DN Angel, Papa to kiss in the dark, Jigoku Shojo, Zettai Kareshi, Gakuen Heaven, Datte Suki Nan Damon, Akane chan OVERDRIVE and so onnn.. Very Happy
Culori preferate: hmm.. negru.. rosu.. gri.. si diferite combinatii.. ^^
About me: greu de cunoscut.
Sus In jos
Andreiutza
Master
Andreiutza


Numarul mesajelor : 1443
Varsta : 30
Location : Zero's bed.
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status: .l o v e s i c k.

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 23, 2008 8:55 pm

Hei heiiiii~! Neatza ^^
Andreiutza Iutza e prima care'ti ureaza welcome back [sper ^^]

Well, ce pot sa spun.. have phun si nu te mira de nebunia noastra [prea mult =))]
Sus In jos
http://e-shuushuu.net/
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 23, 2008 8:58 pm

OMG, chiar in seara asta cauta sora-mea melodii de la HIM si a dat peste "When Love and Death embrace"...atunci m-am gandit la tine!
Welcome! Era imposibil sa te uitam ;)
Vampire Knight, Death Note, negru si rosu...uite cateva puncte comune. Ma bucur ca ai venit aici, have fun! (and don't be scared about my devil inside, a devenit inofensiv fatza de toti minus una)
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Tina18
Master
Tina18


Numarul mesajelor : 1196
Varsta : 36
Location : Purple June Memories
Data de inscriere : 10/09/2007

Passioned
Status: Schizophrenic

Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 24, 2008 2:06 pm

Love and death<3 welcome girl xD
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 24, 2008 2:39 pm

Welcome Love And Death *L&D* !
Hugs!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Welcome - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome   Welcome - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Welcome
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Passion~ :: Anime Passion :: Welcome-
Mergi direct la: