~Passion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieÎnregistrareCăutareUltimele imaginiConectare

 

 Cum te simti in acest moment?

In jos 
+10
Strength Rose
Tina18
Mystyk girl
Arsi
Cagalli
Alphard
Andreiutza
Alexia
Lunnariz
Selena
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Selena
Master
Selena


Numarul mesajelor : 2353
Varsta : 33
Location : Valley of Dreams
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: ...but that`s not the shape of my heart.

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 10:29 am

In momentul de fatza ma simt dezamagita. O persoana la care tzin foarte mult a spus un lucru jignitor despre mine. La un moment dat nici nu shtiam ce sa fac: sa rad pentru ca nu ma cunoashte sau sa plang pentru ca nu ma cunoashte? ... Oricum ... eu iert dar nu uit ...
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com/index.htm
Lunnariz
Professional
Professional
Lunnariz


Numarul mesajelor : 623
Location : Underworld
Data de inscriere : 02/09/2007

Passioned
Status: Dangerous Seductress

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 10:31 am

Cum ma simt astazi? buna intrebare.... shi bn si rau....km unusuale dar asta este situatia...
sunt racita, ma doare gatul astfel inkt nu mai pot sa vb (sa vedeti ce liniste este in casa fara sa se auda vocea mea =)) si sunt km obosita deoarece in ultimul timp nu mai pot sa dorm...vremea urata de afara imi creeaza o stare de disconfort dar o sa supravietuiesc...
partea buna este k sunt foarte binedisupusa(knd nu sunt eu binedispusa? dar astazi este in varianta "foarte" =)) ceea ce compenseaza "durerea" fizica...
discutiile pe mess o sa ma omoare de ras intr-o buna zi dar mai este pana acolo...cunoscand persoane noi imi da un sentiment tare placut...
that's all for the moment...
See ya
Sus In jos
Alexia
Junior
Junior
Alexia


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 02/09/2007

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 11:00 am

Cum ma simt azi?^_____^
Trecand peste faptul ca sunt racita si ca mor de frig din cauza vremii de afara si din cauza faptului ca sunt imbracata subtire ma simt destul de bine...Binedispusa asa cum sunt aproape tot timpul si iar o sa rup scaunul de atata ras cu Syma-nee-chan si cu Aly =)))))
Girls pls don't kill me for being crazy ^__________^
P.S: Sankyu pentru melodii Niko-chan > : D <
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMar Sept 04, 2007 8:19 am

Pai fac destul de bine...
De ieri sarbatoresc bucuria dp capul meu ^_____________^Ma bucur nespus de mult ca Kady*Mekare au avansat atat de mult in PS +++ O alta bucurie care va ramane o bucurie Razz
Hm la aceasta ora trebuia sa merg cu cineva in oras la cumparaturi..dar daca ati sti "cat ma doare maseaua" nici nu va imaginati Cool
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 5:21 pm

He he he >: ).Sunt destul de tired,imi vine sa rad si sa plang :|.Ma cam doare'n head scratch,ascult muzica..Ma rog in general bine.Sormea ma bate la cap fara motiv,ma chinui iar cu PS,and etc.
Sus In jos
Andreiutza
Master
Andreiutza


Numarul mesajelor : 1443
Varsta : 30
Location : Zero's bed.
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status: .l o v e s i c k.

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 11:00 pm

Well.. ma simt.. like a newbie >.<
Pentru ca nu sunt obisnuita sa fiu "New Member " =))

In orice caz, ma simt si putin nervoasa ca nu mi se vede semnatura.. [damn, sunt singura careia nu i se vede >.< who knows why >.>].
In plus, sunt si cam obosita.. *yawn*
Am fost la cinema in seara asta, am vazut Shrek 3 [si nu, nu in Romania Razz ]
Am ras pana nu am mai putut, asta chiar a fost un film tare.

Ce sa-i faci, eu raman mereu un copil si imi plac filmele de animatie =^.^=
Sus In jos
http://e-shuushuu.net/
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 3:04 pm

Plictisita, dezamagita, enervata un pic, adormita un pic mai mult...
Am incercat sa suflu in cenusa, sperand ca se va aprinde macar jarul, din focul ce a fost odata. Daca as fi fost singura in aceasta incercare m-as fi dat batuta imediat si as fi aruncat cu "jucariile" in sus demult. Dar a fost o persoana care mi-a fost tot timpul alaturi si pe care nu o pot dezamagi. Din pacate nu suntem de ajuns numai noi. Inima ei mare le cuprinde si incalzeste pe toate si-i multumesc. Dar nu prea e de ajuns. Timpurile de altadata s-au dus, gata...
Asta simt, ca sunt aproape singura intr-o incercare disperata de a intoarce timpul inapoi. Mai am cateva bucurii pe ici pe colo...cine stie pt cat timp.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeLun Sept 17, 2007 6:50 pm

Probabil mgravitatia
Le-a afectat mintile pamantenilor
Tocmai am primit cea mai tare idee ma rog Smile) ca e text
Ma simt ok ...putin nervosa tocmai am aflat ca mama prieteneii mele bune are cancer la ficat..ama aflat eu de o saptamana si totusi ce femeie de treaba :|
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMar Sept 18, 2007 6:14 pm

Ca si statusul meu de pe mess:
You bastards tainted my tool
Raped my words, played me a fool
Gather your precious glitter and leave me be...


Ca si versurile mele preferate din LP:
I got a
Heart full of pain
Head full of stress
Handful of anger
Held in my chest
Uphill struggle
Blood, sweat and tears
Nothing to gain
Everything to fear
(Coming at you)

...
I hate my rhymes
(But I hate everyone else’s more)


Asta inseamna ca s-au cam prabusit toate iluziile si a rams ce era inainte de ele + mandrie ranita, gust amar - respect de sine...un mare "minus" la capitolul asta.
Dar n-o sa ma vaiet la infinit, de fapt nu e vaietat, nici plans, e furie, dar o furie impotriva propriei persoane.
Mda...all good things come to an end, este o lege de netrecut, nu are rost sa ma mir atat sau sa ma supar.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMier Sept 19, 2007 7:49 am

Rau --_--"
Am racit abia vad ce tastez parca am ajuns intr-un loc unde ceata e"Regele"...Ma simt extrem de rau Mad
Am racit tocmai acum Mad
Sper sa imi revin rpd. desi nu prea vad ca santatea mea vrea sa se insanatoseasca --_--"""
Sus In jos
Cagalli
Beginner
Beginner
Cagalli


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 34
Location : Orb empire^_^
Data de inscriere : 02/09/2007

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeJoi Sept 20, 2007 6:50 pm

ma simt excelent=))))))))).....sunt cu tata la o vishinata...imi face cinste...e ziua lui shi ma cinsteshte cu una mik...k d la tata la fiik Cool ....shi mai discutam d una d alta...am o voce exceptzionala...zici k vbesc din tomberon lol! lol! lol! ....am amigdalele umflate...dar sunt chiar happy...asta e singurul moment knd am vocea cat d cat groasa....adik...par shi eu mai serioasa Cool ...dar tot zici k sunt mesagerul kre'tzi spune k vei muri=))...buhuhuuu...feritzi'va d mine!!!....momentan vbesc cu imoto-chan despre profi shi telenovele...fatidik combinatzie...ai caramba Paloma mi amooooooooooooooooooooorrrrrrr :face: :face: lol! lol! lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeJoi Sept 20, 2007 7:46 pm

Ma simt excelent chiar daca am o raceala de toata grozavia Cool Cool Cool
E totul in regula toata lumea ma asalteaza cu diferite prostioare..ma rog am primit o manea de la un prieten =) Hey nu am refuzat-o E totul absolut normal
Senzatie tare ^_______________^
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 9:09 pm

Straniu...ma simt cumva cum nu pot descrie...
Was I blind? Or rather blinded by my own feelings?
Nu pot descrie si nici nu vreau sa descriu in cuvinte, ar fi prea dure. Pur si simplu am impresia ca acum vad mai clar ceea ce inainte ignoram, sau nu-mi sarea in ochi. Vad atat de clar incat doare.
Si cu cat incerc sa nu vad, cu atat vad mai clar...si doare mai tare. Culmea e ca nu doare atat mandria mea ranita, cat stingerea treptata a stralucirii pe care o cunosteam dinainte.
Such a fool, such a pathetic dreamer!
Ora e de vina? Ziua obositoare? Gandirea prea multa? Uneori as vrea sa am o minte simpla si o inima usuratica.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeSam Oct 13, 2007 7:51 pm

Obosita si inghetata.... tocmai am descoperit ca ghetutele pe care le credeam infailibile in fata ploii si in special a apei ce se strange pe drum m-au lasat la greu :( Uffff... taman acum.... Dar in rest bine, foarte happy nu stiu exact din ce motiv, m-am trezit foarte bine dispusa in dimineata asta si starea aceasta s-a pastrat pana la ora asta si nici vremea urata de afara, nici vantul taios si nici lacul din incaltari nu au reusit sa-mi strice dispozitia, nici macar nu au reusit sa ma trimita mai repede acasa :lol:
A avut loc o intamplare tare interesanta azi care ma face sa rad cand ma gandesc la ea. Acum cateva ore eram la Mec cu o prietena si am descoperit ca usa de la toaleta se deschide doar daca tastezi un anumit cod... what the??? :?: is it just me or does this sound stupid to you too? I mean c'mon... nobody is gonna still the toilet :lol: Anyway... if you'll ever need it, the cod is 2222 (bine macar ca nu e 666 :lol: )
Sus In jos
Arsi
Agent
Agent
Arsi


Numarul mesajelor : 359
Varsta : 33
Location : Blood zone
Data de inscriere : 11/09/2007

Passioned
Status: His sensual touch makes me feel the Fire

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMar Oct 16, 2007 5:12 pm

Hehe,un topic gen "Share your feelings at the moment";I like it!So,cum ma simt eu acum?Foarte bine,nu imi e somn deloc si am un mic chef de citit("Ion" de Rebreanu uite ca asteapta sa il continui sa il citesc).E cam frig pe aici pe la mine,stau cu caciula pe cap si sunt imbracata cam gros si nu imi place dar asta e,decat sa inghet mai bine stau asa Rolling Eyes .Ce bine ca mai reusesc sa dau si pe aici,as mai posta peste tot dar nu prea am timp(of,scoala asta Evil or Very Mad).Btw,trebuie sa ies curand pentru ca am de facut tema la engleza si de invatat la fizica pentru ca s-ar putea ca maine sa dam test Mad .Well,cam asta ar fi si am sa mai revin.See ya! ;) .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMier Oct 17, 2007 8:31 am

Imi este putin frig... probabil datorita faptului ca sunt inca in pijama si ea e subtire, mai potrivita verii Rolling Eyes si acum sunt in cautare de locuri in care sa postez doar-doar voi mai capata inca o steluta langa nume :lol: Nu mai am mult bounce Pe de alta parte incerc sa imi dau seama cum se face ca de fiecare data cand imi propun sa fac ceva (cum ar fi sa invat Rolling Eyes ) las intotdeauna ispita sa ma corupa si ajung in fata calculatorlui irosind astfel timpul destinat lucrului pe care trebuie sa il fac. O vointa chiar atat de slaba am? :?: blush sunt putin dezamagita de mine... silent
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeLun Oct 22, 2007 10:25 pm

Sunt foarte obosita. Atat de obosita incat nici Bleach nu mai pot sa vad si am nevoie de muzica lui Namie Amuro ca sa ma...resusciteze :lol: Ma bucur ca ma mai numeste cineva Yoruichi Taichou ( Soi Fong, you are MINE! ), ma intristez ca n-am vorbit cu cineva.
Si mai ales nu credeam ca va durea atat propria mea hotarare. Sper sa ma doara numai pe mine si tacerea din cealalta parte sa fie fara tristete. Huh, numai chestii ascunse scriu acum!
Salut userii online, va urez "noapte buna" si o zi buna maine...si ma bucur ca mai nimeresc tastele.
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Arsi
Agent
Agent
Arsi


Numarul mesajelor : 359
Varsta : 33
Location : Blood zone
Data de inscriere : 11/09/2007

Passioned
Status: His sensual touch makes me feel the Fire

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMier Oct 24, 2007 8:43 pm

Hehe,am revenit la acest topic exact asa cum am promis ;) .Momentan nu ma simt prea bine,ma doare putin stomacul si sunt cam obosita pentru ca m-am stresat in cele 3 ore de matematica de la meditatiile din seara asta >.< .Oricum nu a fost chiar asa de rau dar eram deja extenuata de cand venisem de la scoala si chiar nu imi ardea de meditatii.Maine am test la biologie si sper sa i-au 10(eh,nici nu se mai pune problema Razz ).Noroc ca mi-am invatat de ieri si nu a mai fost nevoie in seara asta sa ma ocup si de materia asta.Ma bucur ca azi nu a mai plouat dar este inca rece iar in scoala cam inghetam pentru ca nu a dat drumul la caldura.Mi-am luat de vreo 3 zile Paintshop-ul si ma chinui si vad ca nu iese mai nimica Crying or Very sad .Oricum,trebuie sa mai exersez si sa am rabdare si sper ca voi reusi.Trebuie sa ma duc sa imi beau iaurtul pentru ca asa fac in aproape fiecare seara.Mai stau putin pe aici pana ma voi duce la culcare dar nu inainte de a asculta putina muzica Cool .Noapte buna!!
Sus In jos
Andreiutza
Master
Andreiutza


Numarul mesajelor : 1443
Varsta : 30
Location : Zero's bed.
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status: .l o v e s i c k.

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeMier Oct 24, 2007 9:51 pm

Un topic ca si acesta are doar o pagina? O.o
Anywayz.. I feel kinda strange.. Pentru ca am facut doar jumatate din tema la mate, urmatoarea jumatate urmand s-o fac maine dimineata. Urasc cand fac asta, dar nu ma pot abtine =)) In orice caz, in seara asta iar mi-am ars PS'ul si mi-am si eu creierii cu el, si a iesit.. ce a iesit.. ^^'

La scoala merge totul bine, bwahahaha am luat 10 la testul la geogra unde credeam ca iau 8 ^^' :-" Dar a fost meritul de 2 puncte al unui coleg, crap i-am ramas datoare >.>
Well that's all, in afara de faptul ca ma enerveaza colegii mei care se holbeaza la mine =)) Taichou & FukuTaichou poate va povestesc eu pe mess XP
Sus In jos
http://e-shuushuu.net/
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeJoi Oct 25, 2007 5:29 am

Well... sa spunem ca sunt putim obosita stau treaza de la 1 dimineata doar ca sa imi dea cineva niste indicatii sa mai vorbim una alta...sa mai particip si eu pe la concurs de fotografie ama.
La ora actuala ciudata faza e ca in cidua oboselii nu pot inchide ochii deci deja prevad azi ce somn ma pufneste oriunde voi fi

Abia astept sa treaca acest an sa pot reveni la normal Mad pff.....in concluzie totul e senins si limpede *pleonasmul ce arata starea mea de la ora actuala*

Cam atata pentru 6 :30 a.m
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeJoi Oct 25, 2007 12:34 pm

^ Shocked ce ora...

M-am vaietat peste tot, dar mor de nervi!!! Afara iar se lucreaza, astia sparg tot, fac parcari, cluburi pentru batrani si toate aiurelile posibile. Problema e ca nu mai aud nici ce spune cineva aflat la mai putin de un metru de mine! Nu mai spun ca muzica "nu exista". M-am trezit devreme si am plecat prin intuneric si ceata si imi voi petrece ziua intr-un zgomot infernal, completand documente Rolling Eyes Ce altceva mi-as putea dori de la viata?
De-as fi eu Maya, as folosi katana aia pe unii (chiar daca nu merita sa moara asa onorabil).
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeJoi Oct 25, 2007 5:29 pm

^ ziua nu intru prea des pe net si nu ma pot concentra ^_^"""

La ora actuala...putin de 3 patrimi pe palme...ma refer m-ai c aimi venea sa ii fugaresc pe y si z --_-- erau prea holby colby --_--
In cazul celalalt e totul in regula....musafiri...care stau singuri :lol: si eh...ce e drept se presupune ca trebuie sa-mi vizietez sora dar de unde
--_-- ca eu am alte chestii de facut --_-- + ca vreau sa ajuns in alte judete week-endul asta asta daca nu am filozofie Mad
Sus In jos
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeJoi Oct 25, 2007 10:39 pm

Sunt obosita si socata. O combinatie periculoasa. Cred ca aman pe maine niste chestiuni tehnice si niste idei legate de TG (not reloaded, Kady-chan is missing :( ). Nu spun de ce sunt socata, stie Syma-chan...de fapt nimeni nu ma pune sa ma uit, asa ca e de fapt vina mea...nevermind (si cand te gandesti ca nu-mi placea cuvantul asta).
Haaabar n-am cum sa mai procedez de aici inainte. Am impresia ca tot ce fac e gresit si ca de ce incerc sa repar, de-aia stric mai rau.
Iar nevermind si noapte buna "peretilor" :lol:
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Andreiutza
Master
Andreiutza


Numarul mesajelor : 1443
Varsta : 30
Location : Zero's bed.
Data de inscriere : 03/09/2007

Passioned
Status: .l o v e s i c k.

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeSam Noi 03, 2007 6:42 pm

^ esti socata din cauza unui anime cumva? *blink blink* Cum am mai spus, eu ma multumesc numai cu poze.. xP

Pai astazi ziua mea a decurs foarte bine spre surprinderea mea. A fost fain afara, normal creierasul meu are vacanta acum impreuna cu copii de clasele 1-4 si nu a sunat nici o colega sa mearga in parc. Sa vezi ce bataie ii trag eu lui =))
Anywayz, imi propusesem sa imi fac temele de astazi [in maea majoritate a weekend-urilor mi le fac duminica si mereu intervine ceva XD] si am trebaluit prin PS.. am stat pe forumuri si uite-ma aici..
Am terminat un set pregatit pentru acest forum, si sper ca Syma si Eternal sa nu se supere [prea tare] pe mine.. ^^'
Sus In jos
http://e-shuushuu.net/
Alphard
Taichou
Taichou
Alphard


Numarul mesajelor : 3122
Data de inscriere : 01/09/2007

Passioned
Status: sweet but so sarcastic

Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitimeSam Noi 03, 2007 10:56 pm

^ eram din cauza unor imagini dintr-un joc...binecunoscut, cred...

Nu stiu exact cum sa definesc acest amestec de stari; am incercat sa fac ceva si m-am "imprastiat" in prea multe directii. Am aflat niste lucruri interesante, m-am bucurat si m-am intristat, cineva ramane un mister orice ar spune/scrie...cam multe de zis.
Asa ca sunt foarte obosita si nemultumita, caci n-am dus pana la capat ce mi-am propus.
Va veni o zi in care sa se "linisteasca" toate aceste intrebari, in care sa accept totul asa cum e si sa nu sper (sau sa "cer" in inima mea) mai mult ? Daca va intarzia prea mult, simt ca ceva se va rupe. Asta m-ar schimba cu totul.
Yeah, iar am scris asa incat sa inteleg numai eu. Dar daca numai pe mine ma intereseaza ce scriu, nu e ok?

Btw, chiar nu inteleg ce e de suparat...nici chiar la figurat nu inteleg =))
Sus In jos
https://animepassion.aforumfree.com
Continut sponsorizat





Cum te simti in acest moment? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te simti in acest moment?   Cum te simti in acest moment? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum te simti in acest moment?
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Passion~ :: Diverse :: Discutii generale-
Mergi direct la: